Отзыв о компании Укрфото
Добавлен: 23:24 04.03.2016
Другие названия: Фиалка ЛТД
Сайт:  ukrphoto.net
Телефоны: 063 625 06 09

Описание деятельности:  Фотографування дітей віком від 6 до 14 в шкільних закладах та дит. садках

Никнейм: Борис (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2015
Дата увольнения: 2016

Транспорті розходи покривають можна покататися на таксі)

Що я Вам можу розповісти про даний лохотрон ?)знаходиться на дружби народів в полупідвалі точніший адрес не згадую Працював (якщо рахувати з навчанням) 2 місяці з яких тиждень по одній максимум по 2 години в день ВЕЛЬМИ ШАНОВАНИЙ але не мною пАн "алексей старався розповісти яка в них крута "компінія" чим вони займаються , як працюють фотоапарати, схеми світла ... Ну таке хоч і знаю це але Ок терпим, в моїй групі (колеги майбутні) було 80% людей які не були профі але знали що таке iso діафрагма і як їх налаштовувати... Добре відбули... далі працевлаштування-неофіційне (говорять що далі візьмуть в штат))) зп 3000 плюс бонуси графік з 7-30 до 16-30 впринципі звільнявся раніше; почали працювати не 1 вересня як нам обіцяли і навіть не 2 чи 10 а 14 вересня потім був розвод що вам потрібно ВІДПОВІДНО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА пройти стажування протягом 3чи5 днів і тільки потім ви почнете заробляти ШАЛЕНІ ГРОШІ)) (як виявилось у нас тут не ставка а відпрацьований день) що стосується техніки вбита повністю, сумки та чохли під техніку роздерті начебто на них пАн алейсей вельми не шанований мною і ще 4-ма десятками моїх так званих колег сношає на повсякденній основі пані Олену яка працює тут як зам. Керівника менеджерів.. ні я не перехожу на особистості і це моя суб'єктивна думка після 2 місяців типу роботи в даній шарашкіній конторі) перейдем до графіку-маєш працювати кожен день а по факту по дзвінку, тобто, якщо менеджера з продажів домовилися ви їдете а вони працюють не дуже ефективно), можуть 4 дні виїжджати і буде запар, а потім тиждень і тиша) не були витрачати ваш час взальному заробив 320грн буквально 4-5 виїжджав потім забив а далі і самі перестали запрошувати в листопаді грудні та січні бачив на сайтах пошуку роботи що набирають знову) Цінуйте Ваш час!