Отзыв о компании ТзОВ Паліф
Добавлен: 22:45 02.03.2016
Другие названия: колишній Інтер-Сервіс
Сфера деятельности:  Услуги: Строительство, монтаж, ремонт, и т.д.

Регионы работы: Киев, Львов, Тернополь, Ялта
Телефоны: (067)314 33 50

Описание деятельности:  Проектування індивідуальних та громадських будинків і споруд, будівельно-монтажні роботи.

Никнейм: Тарас (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2008
Дата увольнения: 2010

Привіт всім хто працював на фірмі Інтер-сервіс, а згодом Паліф. Почну з хорошого. За час коли я там працював, через фірму перейшло дуже класним людей (враховуючи мене))) ) з якими можна було створювати конкурентну фірму, про яку всі б говорили. Але Богданович тупо все просирав, ставивши на перше місце свої інтереси, гроші і потреби. Але прийшовши туди ще студентом я дуже багато навчився, бачив і проектував ( коли ще було що проектувати), замовники і партнери були нехуді, але і це він тоже умудрився профукати. Я всім казав, що хто там трохи попрацює - то після Паліфа він буде їсти скло, купатися в вогні і пити кипяток - от наскільки там все жостко і загартовуююче. Без хорошого почуття гумору туда нєфіг йти, бо довго непротягнете. В тій команді що я працював, ми гнали з бухгалтерши і з Паляна, але треба вміти, щоб вони не дали дупля і ви поржали. Ми цілими днями рубали по мережі Кол оф Дюті, контр-страйк і всяке інше))), музика на повну катушку і беззупивне гонєво. Але знайте, то що я написав - то було давно і неправда. хахахаха!!!

Але всьому звичайно є кінець, коли грошики не дають. то вже не до приколів. Тому там треба займатися вимагатєльством))) То шо він неадекватний - це правда, але що ви хотіли в прораба з радянською закалкою, він привик що без мата ніхто нічого не буде робити, і буде суцільна розслабуха. Я там пропрацював 2 роки в класному колективі, тож в мене залишилося більше позитивних емоцій ніж негативних. В нього є така фішка - якщо ви йому не сподобалися - то краще звалюйте, бо вас згноять. хахахахаха!!!