Отзыв о компании STARLIFE
Добавлен: 16:27 22.02.2016
Другие названия: MetLife

Регионы работы: Киев, Житомир, Запорожье, Красноармейск, Львов, Полтава, Ровно, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черновцы, Каменец-Подольский, Ивано-Франковск, Одесса, Николаев, Черкассы

Описание деятельности:  страховая компания

Никнейм: Бевчук Роман (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Апрель 2015

Цікаво читати...Люди думають що віддають гроші комусь,друзі зрозумійте що ви накопичуєте гроші СОБІ на майбутнє,щоб не стояти біля переходів чи на ринках !!!
Ви ж думаєте що вас це не затроне,мене пронесе думаєте)))точно.
Всі працюють і всі старіють,так що це чекає всіх,одне питання буде:"Де гроші на які жити".
Якщо з людиною щось стається вони можуть продавати все:машини,квартири,брати кредити з великими % т.д.
Зверніть увагу що це давно є за кордоном,з 2017року це в нас буде обов'язкове в Україні.
Кого цікавить це більше надам інформацію в повному обсязі,якщо ви не розібрались не треба писати про компанію що це розвод,хватить жити в елюзії.Позвоніть до друзів в США спитайте там,в Німеччину спитайте там.
Якщо у ваших друзів немає таких програм це не означає що компанія ненадійна чи це розвод.
Розвод це те що з вами робить країна.
roma37bbb@gmail.com

Якщо ти почув від друга що це розвод і опустив рукі то ти слимак.Кожна людина сама вирішує як вона хоче жити завтра.