Добавлен: 15:51 11.02.2016
Сфера деятельности:  Услуги: Еда: кафе, рестораны, fast-food

Эл. почта: service.qa.30@gmail.com

Описание деятельности:  Як все відбуватиметься: Якщо Ви хочете стати нашим Таємним покупцем, заповніть заявку. Дві умови: Вам має бути більше 16 років; Ви не були нашим таємним покупцем протягом 90 днів. Якщо Ви відповідаєте умовам п.1, Ви отримаєте на email інструкцію, персональний код та посилання на анкету таємного покупця. Після візиту Ви заповните онлайн-анкету та надішлете аудіозапис візиту. Після їхньої перевірки, протягом 2-3 робочих днів, Ви отримаєте компенсацію 50 грн, що здійнюється шляхом поповнення картки Приватбанку або мобільного телефону.

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования:

Шоколад, час просто попоїсти і виложити суму зі свого гаманця))

Одним словом маркетинговий хід, щоб отримати більшу аудиторію покупців та просунути свій товар. Львівська майстерня шоколаду, бул. Шевченка, 36 а пропонує працювати таємним покупцем і отримати винагороду від 50 до 250 грн, таке вони вказують на сайті роботи. Проте, насправді не побачила тут заробітку взагалі. Адже, Угода буде дійсна, якщо: Ви надасте правдиві та конкретні відповіді на усі контрольні питання. Ви надасте аудіозапис Вашого візиту, зроблений непомітно для працівників. Якість запису має дозволяти розчути відповіді працівників закладу на Ваші запитання. Cума Вашого замовлення у крамниці та кав’ярні буде рівною 50 грн або більше. І заробіток на цьому лише 50 грн.

Звісно, суму чеку ніхто не повертає, то можете ще і в мінуса піти))

Дуже сумнівний заробіток, навіть, не знаю, хто на таке ведеться. А гарантії, що заплатять теж ніхто не дає.