Отзыв о компании ПП Кремінь-Безпека
Добавлен: 15:51 08.02.2016
Сфера деятельности:  Услуги: Охрана

Регионы работы: Киев

Описание деятельности:  Ця фірма не платить грошей, малює штрафи,але спочатку обіцяють золоті гори. Я відпрацював приблизно 3 місяці получив тільки аванс, і поїхав додому. За ЗП звоню кожен день але ніяких новин не має, кажуть що сьогодні можливо і відключають телефони, і так кожен день. Це екесь не подобство до людей які чесно відпрацювали. Про керівництво сказати можу тільки матюками бо інших слів не має. Менеджер тільки і п...., що він все робить, а на справді ще тей г..... На ці золоті гори дуже багато людей попалось, де іх офіс ніхто не знае мабудь боятся що незадоволені робітники приїдуть.

Никнейм: Ser Serov (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2015
Дата увольнения: 2016

НЕМАЄ

ЗП не платять жив на подачки аванси. які треба вімолювати. Условій для роботи не мае, форму не дають а як дадуть то вищитають в 3 раза больше ще потом і заберуть коли додому поїдеш. Менеджер Юра г....., редкий таких ще найти надо. Штрафи це п....., руководство тоже таке, позвонить нема куда, як узнаеш номер звониш не беруть трубку. Офіс ніхто не знае де і вони не кажуть куди можна іхать. Мужики туди іти собі дороже буде. Мені ЗП досіх пір не видали