Отзыв о компании все о бухгалтерском учете
Добавлен: 17:58 06.02.2016
Сайт:  vobu.com.ua
Регионы работы: Киев, Донецк, Луцк
Телефоны: 80444556564

Описание деятельности:  Издательство бухгалтерского издания "Все о бухгалтерском учете"

Никнейм: Олена (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2015
Дата увольнения: 2015

Не виявлено.

Дуже жахлива обстановка. Жорстокість керівництва вражає. Ненормована робота. Пішла сама й дуже цьому рада. Постійно стреси. Не розумію, нащо брати людину сгiдно астрологічного прогнозу. Це дуже дивно. Все що друкують про газету правда. Особливо мене здивувало що прослуховують особисті телефони й спостерігають за кожним рухом й тим що ти робиш. Більш за все шокувала неадекватність Юхницi. Мабуть, його мати в дитиснви коли колисала декілька разів впустила та й ще люлька зверху падала (вирогiднiше що декiлька разiв). Дуже дратувало що просять робити роботу до якої ти не маєш ніякого відношення. Я багато де прцювала, але це місце роботи найжахливіше. До людей ставляться як до багна гiрше нiж до тварини. Рада що пішла. Тим хто вагається раджу сто разів поміркувати, чим йти в це лайно. Вас все одно звільнять. Тому раджу не йти взагалі на цю роботу. Або звільнять або самi пiдете.