Отзыв о компании тов фирма технокомплекс
Добавлен: 23:36 13.03.2013
Другие названия: тм славна
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Одежда, обувь, аксессуары

Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Донецк, Запорожье, Харьков

Описание деятельности:  производство одноразовой одежды для медицыны

Никнейм: Яка різниця де я працюю (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы:

Я довго думала, чи варто додавати свій коментар. Нарешті вирішила. Деякі речі мені не зовсім зрозумілі: чому всі коментарі на російській мові, адже більшість працівників розмовляють грамотною укр; наступне - для чого обгавкали одну людину? Ви впевнені, що він це читав? Підняти бучу в склянці води дуже легко, але чи ситуація цього вартує.Вся інформація, яку я тут отримала не має жодного стосунку до мене, тому її обговорювати це все БРИДКО. В наш час ринок праці гостро потребує яскравих, амбітних, працьовитих людей, тож якщо вас не влаштовує робота на цій фірмі, просто змініть роботу! Хочу сказати, що більшість з цих коментарів не є об’єктивними і ніякої користі не принесуть людям, що шукають роботу.
Робота, яку пропонують в регіонах, має свої великі переваги – це ставка(за будь яких обставин) ; відсутність начальства з ранку до ночі ; працюючи, як для себе – можна заробити для себе; ноутбук (для більшості працівників матеріальні стимули не є останніми); показуючи добру роботу, можна отримати авто і бензин. Для людини з «периферії», я вважаю – те що треба! А ще! Кожна доросла людина повинна усвідомити, що ніхто не принесе вам жодних благ, якщо сидіти на печі. Джинів, які виконують бажання не буває . Кожен підприємець тримається за свою кишеню і для того, щоб він захотів з вами ділитись , потрібно докласти певні зусилля. Кілька слів з приводу моїх оцінок. Колектив це я. Фірма дуже велика. Моя присутність в колективі обмежується корпоративними святкуваннями. А по телефону в наш час можна спілкуватись вибірково. Всі з ким я спілкуюсь є милими і приємними людьми, а до решти мені нема ніякого діла. Робоче місце 5, тому що я обладнала його сама. Все решта не зле і не добре, а так собі.

Негатив? Є. Фірма минулого року різко змінила умови роботи. Це сприяло втраті певної кількості клієнтів (багато з них до цього дня ображені) Виконувати їх вимоги стає дедалі важче. Професійна етика на низькому рівні (вітається КУРЯЧИЙ ЛОЗУНГ – ШТОВХНИ БЛИЖНЬОГО, ОБІ*РИ НИЖНЬОГО. ) Але по великому рахунку з усім цим легко миритись, треба просто змінити своє ставлення, чи кут погляду.

# ДЛЯ ХА-ХА-ХА!2013-04-19 17:26:51
ГОВОРИЛИ ГРОМКО И ПРЯМО В РЫЛО ЭТОМУ УРОДУ (СС) !!!!! МОЖЕТЕ НЕ СОМНЕВАТЬСЯ! ТОЛЬКО У ЭТОГО ПРИМИТИВА НЕ ХВАТАЕТ СЕРОГО ВЕЩЕСТВА ДЛЯ ВОСПРИЯТИЯ ИНФОРМАЦИИ!!!
# бізнес партнер2013-04-09 19:26:51
знаєте скажу свою думку!саме більше кого поважаю на цій фірмі це Олену Дереженкою,Олену Науменко ось ці дві бджілки це самі адекватні і самі грамотні працівники компанії з менеджерів!також є прикрасні бугалтера і економісти!!!!!хороша дівчина оператор Олександра Шпак це дуже розумна дуже чуйна людина!і мені жаль що такі хороші люди працюють під керівництвом такого блазня як Афанасенко!є прекрасні менеджери в регіонах!також компанія випускає супер класну продукцію дуже якісну і дуже потрібну для вітчизняної медицини!хочеться звернутися до керівництва де ваші очі і чому не працює мозок той фальшивий патріот серожа доведе вас до нічого а потім продасть за три копійки!чому ви не можете зрозуміти, що так як зараз поставлина політика в компанії це прямий шлях до краху! згадайте народну мудрість"стався до людей так, як ти хочеш щоб вони ставились до тебе"в вашому випадку шановне панство - люди це пілеглі і кінець кінцем ваші бізнес-партнери!вибачте але ви видети не чесний бізнес,ви тупо обманюєте своїх бізнес партерів!класний товар це ще навіть не 50%успіху!думаю не мені вас вчити!задумайтесь шановні ви не одні на цьому ринку не допомагайте своїм конкурентам рости на безграмотності вашого директора маркетингу!і повірте що цей чат не просто так створиний !ви не задавали собі такого запитання чому ваша компанія на такому сайті виставлена а ніодного вашого конкурента тут немає.
# ХА-ХА-ХА!2013-04-01 19:32:27
А ВОЗ И НЫНЕ ТАМ! ЗАЧЕМ ТРЯСТИ СЛОВАМИ ВОЗДУХ? КАК ПРАВИЛО МИТИНГИ ПРОВОДЯТ БОЛЕЕ ОТКРЫТО. ЕСЛИ ВАМ ЕСТЬ ЧТО СКАЗАТЬ, СКАЖИТЕ ГРОМКО! А ТО ВАШИ КОМЕНТЫ МОГУТ И НЕ УСЛЫШАТЬ! А РАЗВЕ ВЫ НЕ РАБОТАЕТЕ ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО НА СЕБЯ
# противно читать такую лесть2013-03-28 15:54:59
Судя по всему, Вы работаете на этой фирме ради материальных благ, которые они предоставляют (ставка, машина,отсутствие начальства). И работаете ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО НА СЕБЯ! Иначе Вы бы понимали, что ложкой дегтя (то бишь Афанасенко),можно испортить бочку меда. И изменение условий работы происходит только с его подачи. И фирмой, реально, руководит он, к сожалению. А когда у организации такой хапуга, безграмотный, бескультурный и еще много бес-...... вывод напрашивается сам собой.
# яка різниця2013-03-28 13:37:46
Судячи з відгуку, можу сказати, що Ви дуже мало знаєте місце, де працюєте, а тим паче ставлення керівництва до своїх підлеглих. Як Ви правильно вказали: "Моя присутність в колективі обмежується корпоративними святкуваннями", тому з цього боку ваш відгук не є обгрантованим. Щодо керівника відділу маркетингу - все, що вже було сказано щодо його персони є правдою. На початку співпраці він дійсно мила і привітна людина, але надалі розкривається його огидна суть.
Щодо поради змінити роботу - чи багато можливостей заробити особливо в нашій країні, а тим більше працівникам, які знаходяться не в Києві, а, наприклад, в Черкаській області, де розташоване виробництво, чи в інших областях?