Отзыв о компании PRIMOCOLLECT
Добавлен: 23:41 12.03.2013
Другие названия: Примоколект, Прімоколект, ООО "Финансовая компания Кредит-Капитал", ООО" Компания по управлению активами Примо колект капитал"
Сайт:  primocollect.com.ua
Регионы работы: Киев, Львов
Телефоны: 044-393-71-57

Описание деятельности:  Агентство по взысканию задолженности

Никнейм: Вікторович) (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Январь 2012

Виходячи з більшості брудних коментарів у сторону компанії, залишених на різних форумах, хочу спростувати все що там написане. Працюю у компанії вже більше року. За період моєї роботи у мене ніколи не було проблем з виконанням планів і отриманням хороших бонусів за виконану роботу. Через нетривалий випробовувальний термін мені запропонували офіційне працевлаштування. Ще через три місяці підвищення заробітної плати. Ніяких проблем з виплатою відпускних чи лікарняних, про які часто згадуються на форумах, нема. Звичайно, основна категорія людей ( боржників ), з якими нам доводиться працювати, важкі у спілкуванні, але володіючи матеріалом та базою юридичних та економічних знань легко доводити порушення ними закону та умов укладеного договору. Як результат, 80% заборгованостей після повного та правильного роз'яснення ситуації, оплачуються в повному обсязі. Дана інформація для цілеспрямованих та здібних осіб, які прагнуть долучитись до нашої молодої перспективної команди та максимально реалізувати себе у цій сфері. Кваліфікований та дружній колектив - один із стимулів до якісної праці з високою оплатою за неї. Ми Вас чекаємо!

Вставати рано дійсно важкувато, але звикається)))

# инокентий2013-05-16 17:25:54
Ще через три місяці підвищення заробітної плати
ложь
# Антиприма2013-04-16 02:46:49
Все ваши хорошие коментарии,типа этого Викторовича и других подобных амеб написаны в одном стиле.Просто слрова другие.Дегенерат который это пишет - явно гордится своим положением в команде ему же подобных.
# Иосиф Виссарионович2013-04-06 20:06:54
Интересно , это от скудности ума "бандерлогов" ,от чрезмерного изучения ГК.УК или кушать очень хочется? - операторы предсталяются бандитами с 5-ю ходками, прикрываясь Виктором Ивановичем из Печерского РОВД г.Киева( интересно а мифический В.И. знает?) Да команда перспективна и целеустремленная до применения к ней ст 214 УПКУ , лучше бы представлялись птицей Говорун (Кир Булычев " Тайна Третьей планеты") тоже весело и "грандиозный карьерный рост не прервется на взлете"