Отзыв о компании PRIMOCOLLECT
Добавлен: 17:19 11.03.2013
Другие названия: Примоколект, Прімоколект, ООО "Финансовая компания Кредит-Капитал", ООО" Компания по управлению активами Примо колект капитал"
Сайт:  primocollect.com.ua
Регионы работы: Киев, Львов
Телефоны: 044-393-71-57

Описание деятельности:  Агентство по взысканию задолженности

Никнейм: Lora99 (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Ноябрь 2007
Дата увольнения: 2013

Доброго дня
Дивує звичайно ситуація з негативними відгуками, але кожен має право на власну думку. Негативні відклики на скільки розумію інспекторів, які не досягають абсолютно ніякого результату не тільки в компанії, але і в житті.
Я працюю більше 5 років, працювати почала з посади інспектора і з/п 750 грн./міс.
1. Перевід в Штат - переводимо в Штат по результатах роботи
2. Підвищення з/п - підвищуємо до 17,09 по результатах роботи
3. Бонуси - практично всі інспектори отримують бонуси, оскільки їх заробити легко, при умові старання, бажання працювати і заробляти
4. Лікарняний - нічого дивного, оплата лікарняного листка відбувається виключно співробітникам Штату в залежності від стажу роботи
Команда позитивна, вигідний графік роботи, особливо якщо жінка одружена і є діти (школа, садок), кожні три місяці отримують інспектори грамоти, кубки, грошову винагороду, відбуваються виїзди на природу, корпоративи.
Думаю, якщо людина має бажання працювати, то завжди досягне висот.
Приходьте, завжді раді.

Негативні відзиви - важко зарнку встати))) на 07:30))

# Alya2013-12-24 15:45:44
Спасибо всем за инфо. На собеседование не поеду.