Отзыв о компании Фуршет
Добавлен: 22:32 08.03.2013
Другие названия: Сеть супермаркетов "Фуршет"
Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки

Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Горловка, Донецк, Дружковка, Ивано-Франковск, Кировоград, Кривой Рог, Львов, Полтава, Ровно, Севастополь, Симферополь, Фастов, Черкассы, Черновцы, Ялта

Никнейм: Доброжелатель (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2012

Их нет

08/03/13 в 16:47:22 покупал продукты в магазине "Фуршет" по адресу улица Желянская,107 город Киев Шевченковский район, обслужевал меня кассир Самойленко которая была озабочена какими то посторонними делами,то есть, к ней подошла второй кассир которая стояла и болтала, конечно же Самойленко с ней мило общалась и одновременно пробивая мне товар который составил сумму 95 грн. 45коп., я дал наличные 200,50 грн., в этот момент кассир был занят беседой с сотрудником того же магазина посторонним "кассиром" который видимо прохлождался, "девушка- кассир" повернулась и взяла деньги с хитро- улыбающимся лицом ( сравните номинали 200,50грн- товар на сумму 95,45грн.) после видали сдачу 5грн 05 коп. и в чеке №2739, Смойленко внесла наличку которую дал покупатель, то есть я, 100,50грн.??????????????? А почему 100,50, а не 200,50 -чистой воды "махинация", а вторая девушка кассир- "отвлекающий манёвр", так как после того как подошол и сказал что снемаем кассу, она через охрану позвала Администратора и перещитав кассу деньги всё же вернули, но "персонал" даже не произнесли слово: Извините за недрозумение! и т.п.
P.S. Желаю что бы в вашей компании работало по меньше нечесных людей которые наносят ущерб и портят "имя" Вашей сети магазинов"Фуршет".

# вып2013-09-13 16:09:48
Согласна с предидущим комментарием. Просто кассиры - это замученные люди, которые работают за гроши, работа очень насышенная, к концу дня -не помнишь как зовут тебя - не то, что извиняться перед кем-то.
# ???2013-07-11 13:15:47
критикувати когось може тільки та людина котра сама пробувала хоч колись займатись схожою діяльністю і може зрозуміти що це таке, насправді ніхто не намагається нікого дурити, думають касири тільки про одне, як без пригод завершити робочий день. якби ви посиділи за касою день, порахували пару сотень чеків , то переконались б як можна легко ввести 200 замість 100 і навпаки це дуже легко..або ввести неправильну кількість товару замість 1 батона 12 ..ніхто на зло це не робить , робота монотонна , та й можна зовсім випадково через злипання клавіш на клавіатурі набрати не те число, навіть касири які працюють уважно ні з ким не говорять ( те що касир говорила з колегою це зле у деяких супермаркетах це заборонено у деяких ні - відразу догану виписують менеджери і способів отримати догану безмежна кількість, а за 2 догани людину і з роботи звільнять, в тому числі за різницю по касі ... різницею рахується і надлишок і недостача грошей в касі , то касиру зовсім не вигідно когось обраховувати, бо гроші винести з собою не реально є десятки камер є документація є металошукачі і мацялки) , будь яка помилка допущена касиром виправляється, суму грошей покупцю завжди повернуть якщо помилка виявиться і сам касир радий що ніхто не постраждав від його діяльності і все добре навіть якщо отримав догану за це або має писати пояснюючу за кожку помилку, помилки до речі допускаються не часто і не завжди в тому винен касир, проте завжди їх можливо виправити і не памятаю такого випадку щоб покупцю відмовили в поверненні коштів, не приємно звичайно але без помилок не можливо, і зазвичай по касі йде мінус, плюс це як великий виняток, якщо є недостача, і далеко не всі супермаркети покривають мінуси по касі в більшості касири самі оплачуюють різницю ( окрім Ашану - там магазин оплачує нестачу але якщо ти 2 рази допустиш різницю по касі мінус або плюс 100 тебе звільняють, бо нікому не потрібні касири які не вміють рахувати гроші) ну а якщо є плюс по касі то ці гроші забирають в головній касі а сам касир не має права перераховувати гроші в касі і може дізнатись чи вони сходяться тільки в кінці робочої зміни, того намагаються працювати уважно, але людина не робот , і у випадку з тією касиркою це низький рівень культури людини і неповага до покупця за цим мають слідкувати менеджери, та й висидіти 12 годин за касою якби спробували , то б розуміли чого часом є бажання словом з колегами перекинутись бо навіть за годину роботи втомлюєшся а працювати доводиться деколи по 7 годин без жодної технічної перерви і виходу в туалет, не можна взагалі нічого сів на робоче місце і все без перестанку рахуєш, касир швидше помилиться коли нема людей, ніж коли в супермаркеті черга, і ще є один фактор котрий стосується маленьких супермаркетів з поганою організацією роботи , де касирам не дають розмінну монету і вони не можуть спокійно працювати, не мають чим видати решту клієнту а в колег просити не завжди виходить, і всі один на одного злі, наведу кілька прикладів з власного досвіду працювала на касі три роки в різних супермаркетах. одного разу в супермаркеті не було людей взагалі до мене підійшов хлопець брав одну пачку сигарет, я ввела суму 100 грн. а він мені дав 50 грн. 5 хвилин до того я сіла на касу початок робочого дня і в мене не було жодних великих купюр в касі .. я дала йому решту з 100 грн..і в мене був мінус 50 грн. я зрозуміла це через 5 хв .як він пішов ,бо здивувалась чому у мене в касі 50 , а не 100 грн. нестачу оплачувала сама і цілий день пропрацювала безплатно , людина не робот , це була єдина недостача моя за рік часу роботи. Другий випадок був спровокований нестачею розміну в касі в мене не було чим дати людям решту і я вводила підсвідомо не ту суму яку мені давали покупці, а бажану і кілька раз мала мінус 5 і 2 грн. .. наприклад в мене в касі нема жодної купюри по 1 і 2 грн. сусідка мені не позичить хіба накричить бо в неї теж нема, я прошу людину пошукати дрібні гроші і мені кажуть що ці гроші є я попередньо ввожу що мені дали 52 грн. мені дали 50 і забуваю виправити суму тоді коли мені ті 2 грн. не додають ..маю мінус по касі. і все через те що людина не забезпечена розміном і нервується при кожному розрахунку не маючи змоги дати решту покупцю ну проблеми з розміном зазвичай бувають в маленьких магазинах в гіпермаркетах вони відсутні бо там гарно організована робота і людина може не переживати за технічні проблеми , можу похвалити Ашан , там справді в тому відношенні працювати легко бо працівника забезпечують всім необхідним до побажань скарг людини прислуховуються, хоч працювати там важко бо касир має мати достатній показник ефективності праці котра рахується компютером з моменту відкриття чека і закінчення рахування товару, тому нема часу говорити з іншими касирами , але хоч важко працювати зате легше в технічному і моральному плані, ((бо в інших супермаркетах поламане обладнання і його роками ремонтують навіть клісла людині не дадуть нормального з якого цілу зміну падаєш не говорячи про клавіатури з поламаними клавішами на яких не можливо рахувати і ваги на залі які друкують затерті штрих коди що по пів дня доводиться власноруч набирати в той час коли до каси стоїть велика черга)) , а тут прислухаються до скарг персоналу і виправляють помилки відразу і не обдурюють з зарплатнею на відміну від маленьких магазинів, де з касира починають знімати все що тільки можна недостачі по касі і по магазину, заставляють робити всю роботу, продавця залу, прибиральника і все що тільки придумають