Отзыв о компании сеть АЗС WOG
Добавлен: 18:29 23.12.2015
Другие названия: ТОВ "Золотой Экватор"

Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Владимир-Волынский, Днепропетровск, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Львов, Мелитополь, Николаев, Одесса, Полтава, Севастополь, Северодонецк, Сумы, Харьков, Черкассы, Ужгород

Описание деятельности:  Сеть автозаправочных станций, продажа топлива

Никнейм: Петро (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Август 2013

Робота могла би бути.але ставлення що місцевого керівника.що Львівського.а що королюючого Івана таке що в колгоспі до худоби краще ставились.Яке питання не задаш відповідь ноль.Приїдуть повимахуються та й поперли дальше.ті страховки нікому непотрібні.а нас заставляють їх купувати.ще й плани ставлять.Якогось товару по навозили люди то не купують.воно пропадає а нашим менеджерам до одного місця.Добре.що у інтернеті фото з пьянок купа в робочий час.а наші проблеми Ярему Романовича не цікавлять.бо він все як не в Польщі то в відпустці.Подумайте про нас.хоть ми роботяги.але люди.

# Погоджуюсь2015-12-30 11:26:39
Теж завжди дивуюся, в робочі дні як не з дитиною гуляє, то по барам-ресторанам і не стидається це все викладати в інтернет, при чому те все бачить його начальство і всім пофіг. До речі не тільки він, HR-менеджер теж таке полюбляє, часу на пошук працівників в неї немає, а на гульки є. Дуже дивно чого на це не реагує Київ.