Отзыв о компании WIZARD (Делюкс - К)
Добавлен: 14:03 23.02.2013
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Стройматериалы, стекло

Регионы работы: Львов

Никнейм: Колишній "Відвідувач" (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2012
Дата увольнения: 2013

Власник, тягне свій бізнес. І як не дивно має надію на Україну, та на колектив. В компанії є перспектива і головне що творять її наші. Але є саботажники на-жаль ( вони працюють довго і знають як вберегти своє крісло і свій комфорт)

Працював в одному регіоні тому тільки про нього. Філіал робить вигляд, що робить. Приймають на роботу, обіцяють все (машину,телефон,ноутбук і т. п.). Дають - ?. Нічого не роблять для розвитку компанії ( бо для них комфортно і так) . Тримаються тільки діти яким дуже важливо, хоч за копійки - лише працювати в Потужній компанії. І коли говориш що люди Ви вже виросли і переросли "базарний контейнер". їм це нецікаво. Власник з притаманним йому поглядом вперед на декілька років, чемно допоміг філіалу (мабуть розуміє, що розповідати марно) додавши нову посаду по розвитку. В філіалі цю посаду розуміють як нового експедитора. Писати можна довго розповідати ще довше. Тому, якщо ти молодий, ринок незнайомий то вперед. Якщо ти хочеш трішки більше від роботи, зразу оформляй контракт і вимагай все що потрібно для роботи і засікай час - тебе вже починають їсти.