Отзыв о компании Эпицентр
Добавлен: 05:06 11.02.2013
Другие названия: ТОВ "Епіцентр К", Епіцентр
Сфера деятельности:  Торговля: Супермаркеты

Описание деятельности:  Торгівля

Никнейм: Andrey (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2012
Дата увольнения: 2013

Працював з епіцентром ну і само собою така ситуація присутня... Кожна, велика організація (НЛ, Метро, Ашан, ЕЦ, фокс, ельдогадо, шок, караван і тд) заберає особисте життя і підмінює поняття самого існування людини як одиниці суспільства (як можуть обвинувачувати у недостачі продукції не довівши те, що небуло помилки на касі, на відгрузці, на прийомі тд. нехай платить тойхто винен а не усі у кого зможуть відібрати), якщо платити за недостачу, не дотримання корпоративної політики, не дотримання розпорядку робочого дня ну і просто пройобів конєчно угнітає... Но зато попрацюєш років 5 в таких умовах, те що возьмуть на нормальну роботу (менеджером, продавцем) 100% і з руками ногами)... Тобто устав як в армії, відношення тоже, дідовщина тоже є (старший продавець як дембіль мля розмови до... багато: ми то, ми сьо. а до діла: нічо взагалі, нічо не верішує, тупий дембель ганяє духів...), хто шустріший полюбому возьме максимум від того, що можна забрати...
ГОЛОВНЕ працівники торгових мереж, знайте, що є робота де працює колектив рівних людей... де у кожного працівника є своя задача і не потрібно заглядувати в рот своєму начальнику!!!

!!!!

# Олигарх2013-05-04 07:42:53
Работал (Метро ,Ельдорадо,Технополис,Aшан) везде одно и тоже ,работаешь 10-13 часов ,тупо кидают на зарплату,без выходных еще и должен .Прочитал не один отзыв о Епике ВСЕ ЕБАЛ Я ЭТИ СЕТИ
# Мерчик класса GOLD2013-03-16 14:17:27
Просто автор безграмотный, поэтому она и не поняла с первого раза.
# Для Оли2013-03-02 02:21:13
Оля, прочти ещё несколько раз, может до тебя дойдёт, что автор ругает Эпицентр.
# оля 2013-02-27 19:10:28
фу аж тошнит когда читаю!!! ( наверно с книги "стандарты эпицентра")
# оля 2013-02-27 19:06:51
а вы наверно "цей самий начальник"!!!!!!!!!