Сфера деятельности:  Услуги: Государственная служба, общественные организации

Регионы работы: Киев, Кировоград, Львов, Одесса

Отзывы о компании     Благодійний фонд Небайдужі серця Всего отзывов: 143

Фильтр по региону: Все Киев Кировоград Львов Одесса

2015-11-16 17:22 Аноним, г. Киев
Волонтерство опановує нові напрямки. У Європі багато бажаючих допомогти Україні предметами невійськового призначення. Тож допоки держава ще тільки думає як налагодити отримання благодійної допомоги лікарнями та школами, волонтерська спільнота вже активно налагоджує контакти і власними зусиллями покращує стан бюджетних установ. Причому не лише в зоні АТО. Сподіваюся нормою стане, коли між останньою і наступною поїздкою на передову, волонтерські середовища використають можливість допомогти…>>
оборотни-псевдо-благотворители
телефонные мошенники-черные волонтеры
2015-11-16 17:22 Людмила, г. Киев
Благодійний фонд "Небайдужі серця" має чітку позицію у своїй сфері та з впевненістю йде до своєї мети - зміни відношення у суспільстві до благочинності! це стрімко розвиваюча організація, яка здобуває все більше прихильників з кожним днем! За це їм велика подяка, адже кожний день праці волонтерів благодійного фонду "Небайдужі серця" - це ще один шанс чиєгось майбутнього!
Велика подяка, адже кожний день праці волонтерів благодійного фонду "Небайдужі серця" - це ще один шанс чиєгось майбутнього!
2015-11-16 17:22 Аноним, г. Киев
На даний час в Україні люди переживають важкі часи: зростання безробіття, ріст цін на продукти харчування, житлово-комунальні послуги, ліки та інше. Найбільше на собі відчувають це малозабезпечені сім’ї, діти-сироти та солдати, які потребують додаткової підтримки волонтерів. Бажання допомогти потягло за собою створення активних волонтерських рухів. І тільки вороги України можуть заважати розвитку цього руху!
Дуже багато людей вдячні волонтерам за врятовані життя
хамовитые вымогатели
деньги идут бандитам а не на помощь АТО и детям
2015-11-16 17:22 Аноним, г. Киев
Псевдо-фонд состоит из мошенников и феминисток
Крадут благотворительную помощь обманывая людей
2015-11-16 17:22 Аноним, г. Киев
Благодійний фонд «Небайдужі серця» аферисты.
Благодійний фонд «Небайдужі серця» мошенники.
2015-11-16 17:22 Аноним, г. Киев
Баблопотоки, которые кормят крышу.
Благодійний фонд «Небайдужі серця» - воры, тырят наклянченное.
Благодійний фонд Небайдужі серця - телефонные мошенники
Благодійний фонд Небайдужі серця финансовая ловушка для лохов
2015-11-16 17:22 Аноним, г. Киев
Хочу написать несколько слов благодарности директору благотворительного фонда "Небайдужі серця" Спасибо большое за Ваш большой вклад в благотворительность, Вы делаете то, о чем другие даже не задумываются, Вы открываете другим глаза на проблемы насущие! А если каждый в обществе будет хоть немножечко добрее к ближнему - это колоссальный успех, который принесен значимое развитие нашего общества во всех стандартах!