Сайт:  flamingo-toys.com.ua
Регионы работы: Ровно

Описание деятельности:  виробництво іграшок

Отзывы о компании     фламінго-тойс Всего отзывов: 5

2016-08-10 12:10 Оксана, г. Ровно
Пропрацювала рік і змінила місце роботи, у зв'язку з переїздом у інше місто. Колектив дружній, майже всі молоді (18-36 років). Останні пів року роботи керівництво найняло транспорт, який возив і привозив з роботи. Корпоратив і Новий Рік святкували за рахунок фірми, що приємно вразило, тому що на моїй попередній роботі такого ніколи не було. Заступник керівника без питань відпускав з роботи у зв'язку з невідкладними справами. Затримок по видачі авансу чи зп не було. Обід 45-60 хв. Керівник "без корони"…>>
Субота робочий день.
2015-12-23 18:34 Іван, г. Ровно
Спокійний та цікавий процес роботи. Дружній колектив, керівництво відноситься лояльно та з повагою. Хороша та динамічна компанія, яка з кожним днем росте та розвивається. Комфортні умови праці як серед адмінперсоналу, так і в цехах.
Негативних нюансів не побачив. Ті хто виливає негатив про цю компанію, думаю, що просто не пройшов співбесіду, чи стажування, при чому не з вини підприємства, а тільки в більшій мірі через своє особисте не бажання працювати чи з інших на те причин.
2015-11-16 17:25 Аноним, г. Ровно
график работы, чистые и ежедневно убираемые рабочие места, есть возможность подогреть обед, работа не сложная и нормы можно выполнить в течении рабочего дня спокойно, заплатили за работу столько сколько и было оговорено.
высокомерие и пренебрежительное отношение со стороны некоторых давно работающих там людей (почти ко всем новичкам, я не исключение), задержка зарплаты, вечером после работы зимой плохо идти на маршрутку по неосвещенной дороге.
2015-05-14 18:40 Аноним, г. Ровно
нет
полное кидалово по зп
2015-01-09 00:45 Аноним, г. Ровно
частина колективу дуже хороша
якшо хочеш безплатно поробити 3-5 днів, то велкам)) поробив тиждень, потім сказали що роботи немає, соррі іди додому. І ніхто за це не заплатив, ні за роботу ні за дорогу в це чортове село. І це, як потім оказалось, буває часто. Так шо пять раз подумайте, перед тим як іти туди.