Другие названия: "Рекламатор" ФОП Костюк Євген Анатолійович
Телефоны: +380(044) 360-69-36 : 0674403917

Описание деятельности:  Изготовление рекламной продукции

Отзывы о компании     Рекламастер Всего отзывов: 15

2020-02-05 11:54 Ученый, г. Киев
Работой в компании доволен. Проекты постоянно меняются, есть чему учится и не стоим на месте. Коллектив растет, ребята все хорошие и свое дело знают.
Все ок
2020-01-31 13:13 человек, г. Киев
Уволился из-за переезда в другой город, но в целом, позитивно могу сказать по поводу компании. Нравилось работать с крутыми клиентами, по поводу ЗП тоже неплохо.
далеко от дома до работы было
2019-03-29 13:10 Аноним, г. Киев
Нормльная кампания. Требуют как и визде. Хотя понятно, чтио просто так платить некто не будет. По работе пока все утраивает, зарплата нормальная, не задерживают
2019-03-21 18:05 К**в, г. Киев
Работаю здесь относительно недавно. Все устраивает нормальный график, хороши й колектив. С премиями тоже не жмуться главное наработать на них
2019-02-07 17:43 Аноним, г. Киев
Після того як пропрацював монтажником в Рекламастері півроку - залишились тільки позитивні враження. Робота досить активна і ти завжди в русі, їздиш на нові об'єкти, приходиться інколи страховку одягати, адже висота монтажу бувала різною. Але робота мені подобається і зарплата теж стабільна.
2019-01-18 15:13 Воркер, г. Киев
Працюю менеджером в компанії вже другий рік, колектив досить приємний, завжди у всьому допомагають та підтримають. Із директором теж всі нормально "живуть", із всіма нормально спілкується і зарплата завжди вчасно виплачується
Голвне узгодити і проговорити з клієнтом всі деталі по замовленню, тоді проблем зазвичай ніяких нема.
2019-01-13 20:37 Водитель, г. Киев
Работаю водителем в компании, хотя до этого работал неофициально в такси. Скажу честно, прибыль здесь больше, да еще и в трудовую книжку все записывается, а это большой плюс)
В принципе было слишком много свободного времени, приходилось сериалы в ноутбуке смотреть во время работы, чтобы скоротать время.
2019-01-10 14:20 Гость, г. Киев
Знайшов вакансію на сайті пошуку роботи в компанії Рекламастер. Їм був потрібен макетчик для розробки зовнішної реклами. Співбесіду я пройшов. Ввійшов в роботу дуже швидко. Звичайно старався, хотілося показати себе на початку з кращої сторони.Як результат замовники були задоволені. Гроші платять дуже непогані, а графік для мене зручний.
Багато чого залежить від замовлення, його складності, але загалом замовлень багато і робота є.
2018-12-25 23:55 Монтажник, г. Киев
Влаштуватись на роботу монтажником зовнішньої реклами в "рекламастер" вирішив через не нудну роботу та гідну оплату. До цього я теж працював монтажником, проте отримував в 2 рази менше ніж зараз. Робота дійсно цікава, приходиться придумувати нові ідеї, куди і як правильно прикріпити вивіску, щоб вона заманювала якомога більше людей. Робота не важка, після неї ще є сили подивитись футбол з друзями і випити пива, сподіваюсь затриматись тут надовго.
Та впринципі все нормально, якщо старатись та мати якусь мету в житті)
2018-12-18 13:46 Гость, г. Киев
Некоторое время работал здесь. Для меня после работы остались нейтральные впечатления. По зарплате платили все и вовремя, но и работы было немало. До сих пор по городу иногда встречаю свои вывески, что приятно
Как таких не было.