Другие названия: АмореШоп
Сфера деятельности:  Торговля

Регионы работы: Киев, Тирасполь

Описание деятельности:  Интернет-магазин профкосметики и оборудования для ногтей и волос

Отзывы о компании     AmoreShop Всего отзывов: 42

Фильтр по региону: Все Киев Тирасполь

2023-12-06 11:48 Антоніна, г. Киев
Працюю тут другий місяць та розумію, що нарешті знайшла роботу своєї мрії. По всім критеріям (зарплата, колектив, відношення начальства, соцпакет, можливість кар'єрного росту) я задоволена та маю надію, що залишусь тут надовго.
Нема
2023-12-04 01:08 Єва, г. Киев
Робота менеджера з продажу в компанії AmoreShop - це неймовірний досвід! Я отримала можливість співпрацювати з чудовою командою та продавати високоякісні товари. Моя посада дозволила мені розвивати навички ведення бізнесу та клієнтського обслуговування.
Не знайшла
2023-12-03 23:49 Менеджер, г. Киев
Моя робота на посаді "Менеджер з розвитку бізнесу" у компанії AmoreShop - це захоплюючий досвід. Завдяки цій посаді, я маю можливість активно взаємодіяти з клієнтами та розвивати наш бізнес. Компанія надає велику свободу та підтримку для втілення ідей. Робоче середовище дружелюбне, і колеги завжди готові допомогти.
немає
2023-11-27 16:13 О***а, г. Киев
Робота в AmoreShop - це надзвичайно вдячне заняття. Ми пропонуємо клієнтам найкращі товари зі світу краси та догляду за волоссям, завжди готові допомогти підібрати оптимальний варіант і це мені дійсно дуже подобається. Моя команда - це справжні професіонали в сфері краси та працювати тут одне задоволення.
Нема
2023-11-23 13:35 Т**я, г. Киев
Влаштувалася сюди після тривалого декрету, переживала дуже, але дарма. Тут чудовий колектив, який допоміг мені швидко влитися у роботу. Зарплата хороша, та й графік нормований, немає такого, щоби тобі дзвонили в неробочий час і просили щось зробити, це плюс.
Мінусів поки що в роботі не знайшла, бо працюю тут лише третій місяць.
2023-11-20 22:08 A*******a, г. Тирасполь
Працюючи на посаді "Менеджер з розвитку бізнесу" у компанії AmoreShop, я відчув справжню радість від професійного зростання та досягнень. Моя роль включає аналіз ринку, розробку стратегій продажів та встановлення партнерських відносин. AmoreShop - це місце, де ідеї вітаються, а інновації поощряются. Команда, яка завжди готова допомогти, і велика кількість можливостей для особистого та професійного росту роблять цю компанію найкращим місцем для кар'єрного розвитку.
Поки немає, все влаштовує)
2023-11-19 23:25 Аноним, г. Киев
Робота в компанії "АмореШоп" - це незабутнє досвід для мене. я мав можливість працювати в дружній і професійній команді. Велика увага приділяється розвитку співробітників та наданню можливостей для саморозвитку. Я отримав багато корисних навичок і вражаючий досвід в експертній сфері.
немає
2023-11-13 12:13 Вероніка, г. Киев
Це місце, де я можу втілити свої ідеї та креативні проекти в життя. Наша компанія постійно розвивається та розширюється, і це завжди цікаво. Колектив дуже подобається, а оплата праці гідна.
Не знайшла)
2023-11-10 14:55 Васильевa Н**а, г. Киев
Уже полгода работаю в Аморешопе, занимаюсь в основном контентом. Могу сказать, что коллектив у нас отличный, меня сразу приняли и я нашла здесь много новых друзей. Начальство требовательное, но современное и понимающее. График у меня не нормированный, что тоже плюс.
Нет
2023-09-18 12:11 Контент-менеджер, г. Киев
Я працювала в Аморешопі 2 роки на посаді контент-менеджера, готувала статті до публікації, власне керувала контентом. До моїх обов'язків також входило планування вмісту сайту та просування бренду за допомогою оптимізованих текстів. Колектив сподобався одразу, всі прийняли мене з радістю та розповіли, що я маю робити. Спочатку лякали великі обсяги роботи. Не знала, за що вхопитися. Дякувати колегам, все вдалося розпланувати чітко і по графіку. У зв'язку з переїздом та складностями прийшлося…>>