Другие названия: ПТЕП "Автотрансекспедиція" Львів, Автотрансэкспедиция Львов
Сайт:  avtotranz.com.ua
Регионы работы: Артёмовск, Львов, Стрый
Телефоны: 032-240-45-40

Описание деятельности:  Організація перевезення вантажів а/м, експедиційні послуги, посередництво у вантажних перевезеннях по території країни, з/в Європи, СНД

Отзывы о компании     Автотрансекспедиція Всего отзывов: 3

Фильтр по региону: Все Артёмовск Львов Стрый

2016-02-16 10:03 Аноним, г. Стрый
я не нашла никаких отрицательных качеств!
Да еще и считать не умеет всегда задержки зп а в итоге и не выплатила
2016-02-16 00:54 Аноним, г. Артёмовск
http://www. rabota66. ru/vacancy/bycompany131014 (ЕСЛИ Я КОНЕЧНО НЕ ЗАПУТАЛСЯ С ЭТИМИ ОБЪЯВЛЕНИЯМИ И ЭТО ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ТО)
Первое собеседование прошло в августе месяце. Второе в сентябре. Очень долго отбирали.
2014-03-06 22:35 Анонім, г. Львов
Хороший дружній колектив. Фірма не має жорстких умов роботи в плані знущання і вимагання. Навчать, покажуть, підкажуть. Але й самому потрібно попрацювати. Просто так платити не будуть. Власник фірми - дуже толкова і хороша людина. Як для масштабів такої фірми, дбає про умови праці. Оплату коштів не затримують, все чітко і вчасно. Що заробив, це і заплатять. На свята дають невеличкі грошові премії. Але для нормальної зп там треба пропрацювати невідомо скільки років, як це робить старший менеджер…>>
Заробітна плата не росте так, як би хотілося в мріях і думках. При нинішніх реаліях цін мотивацію вже давно треба міняти, інакше люди будуть приходити туди повчитись і йтимуть далі на більш хлібніші місця. Замалий офіс для такої к-сті людей, іноді дуже тяжко працювати в шумі працівників, коли з*явилося надмірне натхнення. Дуже впливає це на налаштовування працювати. Перспектив росту в кар*єрі реально немає.