Другие названия: Ажур, Агентство журналістський розслідувань
Сфера деятельности:  Услуги: Охрана

Регионы работы: Киев, Ивано-Франковск
Телефоны: +38 (0342) 50-26-50, +38 (0342) 73-84-39

Просмотры:  1921
Описание деятельности:  Охоронні послуги, встановлення систем відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації

Отзывы о компании     АРЕСКОНТ Всего отзывов: 9

Фильтр по региону: Все Киев Ивано-Франковск

2016-10-29 21:22 ******** ********, г. Ивано-Франковск
Нічого позитивного не має. Єдиний позитив буде якщо фірма закриється і перестане обманювати як своїх працівників так і своїх клієнтів.
Фірма взагалі бідова. Сазанов В. В. думає що він дуже крутий керівник і показує це всім своїм виглядом хоча на справді лох лохом із завишеною самооцінкою. Так він заробляє хороші гроші в цьому плані він не лох, но відноситься він до своїх працівників як до гавна. Любить дуже багото розказувати про себе, і дуже багато обітцяти. Хоча насправді його обітцянки це тільки пусті слова. Що стосується сигналізації яку він ставить на школи то це теж повне гавно. Датчики закупляються найдешевші, люди які…>>
2015-11-16 17:21 Олександр Фіцик, г. Ивано-Франковск
Працював у Аресконті не мало часу, керівництво:Сазонов грамотний розумний, піклується про перспективність фірми, цінує порядочних працівників;Борісов; також прикольний і толковий керівник, завжди йде назустріч при необхідності. Зарплата виплачується майже стабільно, хоч і невелика.
Ввели фіз. підготовку по нормативах МЧС, правильно але не логічно, за місячну зарплату 2000 грн. треба щомісячно попотіти, наприклад у Арте платять без фізо, штрафи перебільшені без усяких підстав з пору шеннями закону України про охорону. Мінус це мінімальна зарплата, якщо без фізо. Чи повернувся я б у цю компанію, мабуть так, за умови більшої зарплати. Керівництво толкове, цінує грамотних працівників, якщо хто критикує то зальотчики. І знову таки у мінусах низька зарплата, якщо не здаєш фізо.
2015-01-03 15:31 Анна, г. Киев
(((
Продаєте обладнання по завищеним цінам ви напевно навіть не перевіряєте його перед тим як продавати або встановлювати!
2014-04-10 09:40 Олег, г. Киев
Коликтив в організації чудовий, не враховвуючи "царя батюшку".
Шановний В.В! Престаньте лити брудом працівників. Уточнюю: Я 91 року народження (23роки) Я так помітив що вся ваша професійна діяльність це "язик" більше нічого робити ви невмієте.
2014-04-03 10:32 Володимир Сазонов, г. Ивано-Франковск
Що попередній, що цей "відгук" написані однією особою - Коробковим Олегом Юрійовичем. Цей "кадр" маючи 21 рік без освіти отримавав на фірмі 3 тисячі гривень перебуваючи на посаді інженера. Умудрився розбити службову машину, ремонт якої обійшовся в 10 000 гривень, тому і втік з роботи. Набрався хамства просити розрахункові, відмовляючись передати свою посаду новій людині. Посаду , до речі, так і не передав. Нова людина отримала його розрахункові і звонила до Коробкова, що віддасть йому його…>>
Тот, кто на Вас сейчас обижен, наверное раньше от вас слишком много получал хорошего.... Коробков, был бы ты специалистом на зарплату в 3000 гривен, то не искал бы себе работу, а отбивался бы от работодателей и выбирал себе фирму. Тебя наказали за тот бардак который ты оставил своему сменщику, а сменщик работает та твою зарплату и содержит троих детей и работает на много лучше чем ты.
2014-03-05 02:57 Олег, г. Киев
Відсутні
Пропрацював тут майже рік. Скажу чесно: власник "скользкий тіп" , самозакоханий егоїст , розводить всіх - працівників, клієнтів, контролюючі органи. Схема проста - вішає лапшу обіцяє (безкінечно) покращення. Найде мільйон причин щоб з вашої зарплати вкрасти гроші. Люди попереджаю, якщо йдете туди на роботу вас чекають розчарування.
2013-08-30 17:01 Співробітник, г. Ивано-Франковск
відсутні
по передній домовленності обіцяли золоті гори, зробив кілька проектів керівництву сподобалося. як дійшли до розмови про більш конкретні робоит то почався мороз та кидалово, КАДАЮТЬ СИЛЬНО, не працюйте в цим підприємством. рівень виконання взятих на себе забовязнань нульовий
2013-04-12 21:56 артур, г. Ивано-Франковск
В компании стабильная зарплата - два раза в месяц по пятым и двадцатым числам. Есть надбавка за выслугу лет по 50 грн/год. Основной костяк фирмы - это около 30 человек охранников. Остальные это те, кто больше месяца не выдерживает нагрузки или их увольняют за отсутствие справок, но им выплачивают хотя бы 400-500 грн. Правда об этом наперёд письменно предупреждают. Так что те, кто не смогут сделать себе всех документов , знают , чем рискуют. Обиженный "Виктор Ярославович" скорее всего именно тот…>>
медленно поднимается зарплата
2013-04-02 18:32 Віктор Ярославович, г. Ивано-Франковск
Відсутні
Жах! Якщо бажаєте працювати 15 днів за 400-500грн то вам дорога в Аресконт! Обіцяють 1200-1300грн. Насправді штрафують за будь-які дрібниці, без жодних пояснень. Наприклад - запзнився у звітуванні на базу, помята форма, небритість, сидіння на роб місці - всі ці причини надумані але є причиною завдяки якій збагачується начальство. Люди звільняються максимально через місяць роботи коли отримують те що можна назвати зарплатою.