Другие названия: ТзОВ "Галтред-ИФ"
Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки

Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Ивано-Франковск

Описание деятельности:  Дистрибюция продуктов питания бакалийной групы

Отзывы о компании     "Галтрейд" Всего отзывов: 34

Фильтр по региону: Все Киев Днепропетровск Ивано-Франковск

2015-05-29 11:58 Таня, г. Ивано-Франковск
Працюю на економ-сервісі, Галтрейд одна з небагатьох компаній в ІФ , що дає не погану можливість заробити, ту прозора мотиваційна програма, завжди вчасна і прозора оплата праці, і з графік задовільняє , до 19 00 повністю справляюсь
працюю менше року, поки не помітила
2015-05-22 13:11 Гість, г. Ивано-Франковск
працював тут , поки не виїхав за кордон , то не було ніяких проблем ніби і батько працює водієм на даний час також влаштовує все
Графік роботи з 7 30
2015-05-20 14:18 Аноним, г. Ивано-Франковск
Таке враження шо коментують одні обіжені, невже все так погано? я працюю більше року і задоволений.. і раджу тим, хто негативить взяти себе в руки..якщо ви професіонал своєї справи , то вам всюди відкрита дорога
не замітив
2015-05-14 18:52 Саша, г. Ивано-Франковск
Спочатку здається , що тяжко , але загалом втягуєшся в процес, і зараз задоволений на 100% роботою і своїм результатом
---
2015-05-12 20:14 Оксана, г. Ивано-Франковск
Ті, хто лишають тут негатив, шукають ідеальну роботу, ви її ніколи не знайдете. На всіх роботах є певні недоліки, тут єдиний для мене трохи тяжкуватий графік, а загалом все влаштовує, дають можливість розвиватись, і плюс це не поганий старт для тих , хто без досвіду роботи
Затримки на дальніх маршрутах
2015-05-08 15:27 Гость, г. Ивано-Франковск
Робота нормальна і ще краща зарплата, повністю задовільняє мої фінансові потреби
Жосткій контроль і дисципліна
2015-04-22 20:00 Олексій, г. Ивано-Франковск
Я шокований від ваших коментарів! ! Я працюю вже більше року в цій компанії, те, що тут пишуть, що компанія "нічого не дає", чи комусь не оплатили зарплату, чи ще щось - такого тут не було , і таких випадків я не чув поки тут працюю..Як так може бути, що багато людей тут працюють - і задоволені, і все всім виплачується, то може справа у "вас", може ви "брати не хочете".. Для мене, наприклад, великим плюсом є те, що тут є перспектива розвитку, і подальший успіх залежить від тебе,…>>
І ще ви пишете за штрафи, а ви бачили десь дистрибюційні компанії, де їх немає ? ніхто тут не виписує їх ні за що , тому люди не вигадуйте собі п"яте колесо у возі, а хочете добре заробляти то йдіть працюйте! !
2015-02-03 16:02 Тарас, г. Ивано-Франковск
Дуже хороша школа! Класний і веселий колектив. Є можливість заробити гарні гроші в теперішній час. Так, тут є дисципліна, але ж на всіх серйозних компаніях так. Організовують корпоративи, не тільки на НР, а кілька разів на рік, тобто грошей власники на своїх працівників не шкодують.
Трохи складний графік, але зарплата в кінці місяця перекреслює цей мінус, повірте! ! !
2015-01-27 15:12 Антон, г. Ивано-Франковск
Як Заробив так і Платять..МОСКАЛЮ! ! !
))))))))))))
2015-01-16 06:16 dimon Гавриленко, г. Ивано-Франковск
)))))))))))))))))))))))))))))
Развод по зарплате по полной. Требования ставят как в Еросоюзе и и обещают зарплату всю что ты заработал но подумав платят как в Украине со словами "Так сі стало"