Другие названия: Softjourn-Ukraine

Условия работы
Соц. пакет
Перспективы
Просмотры:  1344
Описание деятельности:  Softjourn, Inc — сервісна компанія з розробки програмного забезпечення з головним офісом в м. Фрімонт, штат Каліфорнія, та центром розробки в Івано-Франківську.

Расскажите своим друзьям:
Отзывы о компании     « Softjourn »Всего отзывов: 1

2012-03-17 17:02 Никнейм: Андрій Лесюк, г. Ивано-Франковск
Досить "легкий" режим роботи у порівнянні з іншими компаніями: не вимагають приходити вчасно і іти вчасно, не слідкують за годинами роботи (щоправда згадають вам, якщо що).
Звільнився звідти деякий час назад тому пишу у минулому часі (однак не вірю, що щось помінялось, адже саме через відсутність у керівництва бажання до змін, власне, і звільнився)... Шеф компанії організував групу "особливих" (з друзів, кума і т.д.), інтереси якої, по суті, і захищав (крім того, вони частенько бухали під час робочого дня). Інтереси компанії та працівників мали другорядне значення. Ініціатива чи ентузіазм ніяк не оцінювались (у кращому випадку дозволяли проявити). Система мотивації була повністю відсутня. Не було системи розвитку працівників, кар'єрного росту, підвищення з. п. Процвітав моббінг, керівництво не дотримувало слова, перекручувало тощо... Мені особисто компанія не компенсувала 93 дня відпустки - під час звільнення виявилось, що я прогуляв стільки…>>

Реклама