Сфера деятельности:  Торговля

Условия работы
Соц. пакет
Перспективы
Просмотры:  2059
Описание деятельности:  Торгівля обладнанням для бідівництва інженерних мереж з полімерних труб.

Расскажите своим друзьям:
Отзывы о компании     « Терполімергаз »Всего отзывов: 9

2016-11-22 11:57 Автор: Аноним, г. Тернополь
Не має
Всі брехуни і підступні люди починаючи з директора. Директор не цінує працівників і по хамському до них відноситься. Щоби працівник не зробив для фірми на другий день забувається і він знову бидло. Фірму не рекомендую , краще відпочивати в дома.
2016-09-22 10:11 Автор: Юлія, г. Тернополь
Працюю в компанії 3 місяці. На даний момент часу задоволена колективом, заробітною платою та керівництвом. Директор - людина слова, що обіцяє, то завжди виконує.
Поки не знайшла.
2016-07-21 18:29 Автор: Юрій Михайлович, г. Тернополь
Зарплати які вони обіцяють це БРЕХНЯ!
Друзі я вас застерігаю; аферисти з терполімергаз нахабніють. Будьте обережні! Я там працював, зарплати які вони обіцяють це БРЕХНЯ, людей мають за бидло, власник хамло працівників ображає при спілкуванні постійно матюкається, працівників обманюють при розрахунку кидають на зароблені гроші. Не робота в каторга найгірша робота з тих де я працював. В основному там працюють анкоголіки і дебіли яким байдуже що їх принижують і…>>
2016-05-16 17:59 Автор: Славко, г. Тернополь
Люди ведуться на великі зарплати але це брехня там обще зарплати не виплачують люди працюють в основному місяць безплатно. Не ведіться це підлі і фальшиві аферюги.
Кидають на зарплати. За останній місяць зарплату не виплачують. Хамске відношення директора по відношенню до працівників постійно всіх матюкає і думає як би зарплати не заплатити. Керівництво працівників не вважає за людей їм лиш потрібні сраколизи, стукачі і долбойоби. Матеріально технічного забезпечення обще немає все знищене і керівництву повні. Навіть і не думайте йти туди на роботу.
2015-12-22 10:44 Автор: Аноним, г. Тернополь
Люди ведуться на високу зарплату-БРЕХНЯ
Матеріально-технічне забезпечення-0 Цех не опалюється. Умови роботи-рабство. САМЕ ГОЛОВНЕ-КИДАЮТЬ ПО ЗАРПЛАТІ І РОЗРАХУНКОВИХ-100%
2015-11-16 17:21 Автор: Аноним, г. Тернополь
Як для Тернополя висока зарплата і офіційне працевлаштування
Відсутність роботи з персоналом
2015-04-02 02:02 Автор: Аноним, г. Тернополь
Немає
Найгірша робота з тих на яких я працював. Власника взагалі людиню назвати важко. Якщо в оголошенні обіцяє 5000 грн. насправді заплатить 3500 грн. бо йому так захочеться. Вживає не цензурну лексику і має людей за бидло, ромінні монети. Кожного дня 12 год. пекла.
2012-12-25 23:22 Автор: ВВВ ВВВ, г. Тернополь
Немає
Працівників приймають на роботу на сезон, приходить зима - всіх звільняють. Відсутня корпоративна культура, вутрішні комунікації, про розвиток професійних навиків працівиків ніхто не дбає, хоч на співбесіді розказують про захмарні перспективи розвитку і кар"єрного росту. Зарплату виплачують із затримкамкою в місяць, а то й два. Директор підлеглих не поважає, вживає до працівників нецензурну лексику
2011-11-26 01:36 Автор: Андрій, г. Тернополь
Смачний обід.
Працював декілька днів. Роботу зразу дали саму чорну: розвантаження, завантаження машин, прибирання території. Стимулювали обіцянками заплатити гроші за "чорну" роботу. Потім сказали, що тут роботи більше не має... На цьому моя робота там закінчилась. Сказали прийти в день зарплати за грошима, потім передзвонити і ще раз презвонити... так і не заплатили!
Реклама