Другие названия: Агро ЛВ Лимитед

Регионы работы: Киев, Львов, Одесса

Отзывы о компании     Агромарк Всего отзывов: 8

Фильтр по региону: Все Киев Львов Одесса

2014-06-19 14:06 Тарас Бан, г. Львов
Можна номер телефону когось з відділу кадрів що передзвонити на рахунок працевлаштування? Дякую
___________
2013-08-06 20:35 анонім, г. Львов
Галя Кручкевич дуже добра!
нема
2012-06-02 00:38 Карл, г. Львов
....
И я с О работал, ходячая проблема, у нее постоянно проблемы с оформлением кадров, с разрешениями на трудоустройство иностранцов. Впрочем там вся фирма такая, никто ничего не может сделать нормально.
2012-05-31 15:37 Никитишин Иван, г. Львов
Непогане місцезнаходження офісу, все на одому місці, виробництво, менеджери, бухгартерія, трактористи, механіки.
Вислав резюме, зі мною зв"язалась менеджер з кадрів Олеся Гончар, домовились про співбесіду. Приїхавши на зустріч в село Вирів, я прочекав на пані Олесю півтори години поки вона повернеться з обіду. На співбесіді запитали про попередній досвід роботи, та про розміри заробітної плати на попередніх місцях роботи. Сказали що я не підхожу, бо в мене досвіду за мало, і те, що зарплата яку я прошу (6 000 грн) є завеликою. Знання ніхто не перевіряв. Якщо для іноземців 6 000 грн. це завеликі вимо…>>
2012-02-22 15:29 Аноним, г. Львов
-----------------------------------------
фірма одним словом бардак хто як хоче так керує поляки одні англійці другі а ми українці раби платят копійки ще й поганяють землю виснажують хімією орендованої землі мало навчилися із головами с/р домовлятись за відкати і беруть решта земель неорендованих і наживаються причому для района нічого нероблять і робочих місць нема хіба що для своїх "сраколизів" і зарплату платят хорошу.
2011-12-22 01:49 Олеся Гончар, г. Львов
Оцінювати весь колектив і корпоративну культуру не маю права, а чутки озвучувати не буду
Лише з однієї співбесіди можу зробити висновок про професіоналізм ОЛЕСІ ГОНЧАР: 1. Через цього "менеджера" витрачено 160 грн. на дорогу. Самі розумієте, дуже шкода. Сподіваюсь, Олеся також колись шукатиме роботу САМА! 2. Кобіта на кілька телефонних дзвоників взагалі не брала трубку, не кажучи про те, щоб САМІЙ передзвонити.
2011-10-21 20:31 аноним, г. Львов
денег много благодаря инвесторам и Марку
воруют все поляки исполнит. директора имеют людей за рабов а сами создавают видимость что работают.Найбольше воруют поляки через наших руководителей которые работают с начала
2011-08-07 15:30 Аноним, г. Львов
Быстро растет, большой потенциал