Другие названия: Фуджикура
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Машиностроение и оборудование

Регионы работы: Киев, Львов, Луцк, Мукачево, Ужгород, Ровно, Прилуки, Винница, Белая Церковь, Ялта, Нововолынск
Телефоны: 066 105 00 08

Описание деятельности:  Изготовление джгутов для автомобилей

Отзывы о компании     Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ Всего отзывов: 366

2022-05-26 09:49 М*****о, г. Львов
все добре. робота як робота. всьому навчають.
немає що написати поганого
2022-05-24 10:30 Аноним, г. Львов
роботою задоволена. познайомилася з новими друзями. гарні умови
2022-05-23 12:22 К****о, г. Львов
файна команда, нічого складногов роботі немає. декілька друзів моїх тут також працюють, усі всім задоволені
2022-05-18 11:31 Марія, г. Киев
Дуже хороший колектив, ввічливе начальство
покищо на робоіт негативу не знайов
2022-05-18 11:18 М****м, г. Киев
Починав працювати на даному заводі звичайним оператором, було цікаво знати усі процеси, вчився, за декілька місяців мене перевели на нову посаду - провідний оператор. Пів року я працював провідним оператором потім мені далу команду людей, в підпорядкуванні в мене 15 людей. класна команда, спочатку було не звично керуати такою кількістю людей бо в перше, але всього навчився в процесі.
2022-05-18 11:09 Вікторія, г. Винница
Працювала колись в Немирові, переїхала жити до Львова і тепер працюю на заводі у Львові. Мені особисто у Львові подобається більше. Гарне місто !
2022-05-18 11:07 Б****н, г. Прилуки
гарні спогади про фірму в якій колись працював. з командою в якій працював до тепер підтримую дружні відносини.
нічого
2022-05-16 16:34 Віктор, г. Ровно
Працював тут колись, залишилися гарні спогади. Працював в дуже класному колективі ( бригада 15801).
2022-05-12 10:59 Е****д, г. Львов
дуже смачні обіди. перші, другі страви, салат і м'ясо. дуже задоволений
2022-05-12 10:37 Захарій, г. Ужгород
навіть під час військового стану компанія набирає на роботу, ніяких затримок із зарплатою також немає.