Другие названия: Фуджикура
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Машиностроение и оборудование

Регионы работы: Киев, Львов, Луцк, Мукачево, Ужгород, Ровно, Прилуки, Винница, Белая Церковь, Ялта, Нововолынск
Телефоны: 066 105 00 08

Описание деятельности:  Изготовление джгутов для автомобилей

Отзывы о компании     Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ Всего отзывов: 322

2021-12-29 20:47 Оператор, г. Львов
Працюю тут вже 3 роки. Компанія хороша і забезпечує високий рівень умов праці для своїх працівників: - офіційне працевлаштування - безкоштовний транспорт та харчування - комфортні умови праці та безпека на робочому місці - можливість розвитку та кар'єрного зростання
немає що добавити поганого. пока все нормально
2021-12-29 20:45 Оператор, г. Львов
2021-12-28 20:45 Н***р, г. Львов
Робота абсолютно не складна, не потребує ніяких особливих навиків. Вчасно виплачується аванс і зарплата. На заводі тепло. Є довіз на роботу і додому. Є їдальня і буфет, обід дають безкоштовно. Всім задоволений.
немає негативного нічого
2021-12-28 15:39 Феделеш, г. Львов
Задоволений що прийшов на співбесіду і тут працюю. Дякую за хороший колектив.
Зауважень немає. Задоволений роботою.
2021-12-27 23:23 м****а, г. Львов
усім задоволений. Рекомендую.
ніц немаю поганого добавити.
2021-12-27 21:38 П**я, г. Львов
Команда- це не просто люди, які оточують, це споріднені душі, які відчувають тебе!
на даний момент не знайшов . поки що можна працювати.
2021-12-26 23:04 Оператор, г. Львов
Своєчасна оплата праці.
не знайшов, все гарно . рекомендую
2021-12-26 21:01 П***о Андрієнко, г. Львов
Враження від компанії гарні, дуже привітний колектив та атмосфера в якій хочеться працювати .
поки що не знайшов. все влаштовує як для початку.
2021-12-23 11:46 Оператор, г. Львов
Робота справді хороша, для тих хто дійсно хоче працювати. Оплата праці висока, + бонуси і премії. Керівництво прислухається до працівників, завжди йде на зустріч людям! Я вже майже п’ять років тут працюю і зовсім не шкодую! Ніде не легко працювати
немає
2021-02-13 02:43 Оператор Андрій, г. Львов
Офіційна зарплата, безкоштовне харчування та довезення
Не суттєві