Другие названия: Фуджикура
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Машиностроение и оборудование

Регионы работы: Киев, Львов, Луцк, Мукачево, Ужгород, Ровно, Прилуки, Винница, Белая Церковь, Ялта, Нововолынск
Телефоны: 066 105 00 08

Описание деятельности:  Изготовление джгутов для автомобилей

Отзывы о компании     Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ Всего отзывов: 35

2023-02-25 23:40 Вікторія, г. Киев
Роботою задоволена, гарні умови праці, безкоштовна розвозка практично під будинок
2023-02-24 09:54 О***п, г. Киев
Робота в Fujikura Ukraine може бути викликом для фахівців, оскільки компанія працює зі складними технічними рішеннями та продуктами
2023-02-15 10:55 Віктор, г. Киев
Завдяки своїм інноваційним рішенням та продуктам, компанія може знайти своє місце на українському ринку та стати важливим гравцем в галузі. Крім того, Фуджікура може забезпечити робочі місця для талановитих українських фахівців, що дозволить розвивати технічні знання та навички нашої країни. Таким чином, перспективи роботи в компанії Fujikura в Україні є дуже привабливими для молодих та амбітних фахівців, які хочуть займатися розробкою та впровадженням новітніх технологій.
2023-02-01 12:27 М****а, г. Киев
Влаштувався сюди на роботу як ВПО, роботою задоволений.
зауважень немаю
2022-07-26 12:33 Андрій, г. Киев
все добре, можна робити. гарні умови роботи
пока не знайшов негативу
2022-07-20 11:46 М****м, г. Киев
задоволений, нічого поганого як люблять писати в інтернеті немає
2022-05-18 11:31 Марія, г. Киев
Дуже хороший колектив, ввічливе начальство
покищо на робоіт негативу не знайов
2022-05-18 11:18 М****м, г. Киев
Починав працювати на даному заводі звичайним оператором, було цікаво знати усі процеси, вчився, за декілька місяців мене перевели на нову посаду - провідний оператор. Пів року я працював провідним оператором потім мені далу команду людей, в підпорядкуванні в мене 15 людей. класна команда, спочатку було не звично керуати такою кількістю людей бо в перше, але всього навчився в процесі.
2022-02-22 11:19 Аноним, г. Киев
нічого страшного немає, робота простенька. все показують
2022-02-21 11:38 Аноним, г. Киев
роботою задоволена. на роботу мене везуть і з роботи. на роботі такоє є обідня перева і смачні обіди.