Сфера деятельности:  Торговля: Мебель, предметы интерьера
Сайт:  vip-master-shop.com.ua
Эл. почта: [email protected]
Регионы работы: Белая Церковь
Телефоны: (098) 870-50-09, (099) 970-50-09, (098) 890-99-00

Описание деятельности:  "Віп-Мастер-Шоп" — це оптовий склад-магазин меблів, що спеціалізується на широкому асортименті високоякісних меблів від фабрики "Віп-Мастер". Ми пропонуємо сучасні, функціональні та стильні меблі для дому, зокрема модульні кухні, спальні, шафи-купе, комоди та інші елементи інтер'єру. Завдяки безпосередньому співробітництву з виробником, наші клієнти мають можливість придбати меблі за найвигіднішими цінами без посередників. Наш склад-магазин знаходиться в місті Біла Церква, але ми забезпечуємо доставку по всій Україні. "Віп-Мастер-Шоп" гарантує високу якість продукції, широкий вибір моделей та кольорів, а також професійне обслуговування кожного клієнта. Звертайтеся до нас, щоб створити інтер’єр своєї мрії з меблями від "Віп-Мастер".

Отзывы о компании     Віп-Мастер-Шоп Всего отзывов: 1

2024-09-20 16:51 В*******р, г. Белая Церковь
Працюю в цій компанії кілька місяців, поки що всім задоволений. Особливо здивувало і порадувало відповідальне начальство і цілком розумні вимоги до співробітників. Не в кожному колективі можна зустріти стільки доброзичливих людей, які допомагають новачкам.
Мені все подобається, зауважень немає