Сфера деятельности:  Услуги: Образование, тренинги
Сайт:  youtube.com
Эл. почта: info@amazon-academy.com.ua
Телефоны: +38(093) 979-56-02

Описание деятельности:  Курс "Формула книжного бізнесу" - це унікальна освітня програма, метою якої є навчання людей мистецтву написання та публікації книг на платформі Amazon. Цей курс розкриває перед учасниками світ можливостей, пов'язаних із створенням та поширенням власних творінь. Курс надає експертну освіту та надає доступ до перевірених методик і стратегій успіху, розроблених професіональними авторами та експертами з багатим досвідом у написанні та просуванні книг на Amazon. Учасники можуть послідовно і систематично освоїти всі етапи створення книги, починаючи від ідеї та написання тексту, і закінчуючи її оптимізацією та публікацією на Amazon. Особливістю цього курсу є практичний досвід, який учасники можуть отримати, створюючи та публікуючи свої твори на Amazon. Крім того, курс надає менторську підтримку та зворотний зв'язок від досвідчених викладачів, допомагаючи учасникам справлятися з виникаючими питаннями та подолати труднощі. Участь у курсі "Формула книжного бізнесу" відкриває перед кожним бажаючим унікальну можливість перетворити свою страсть до письменництва в успішний і прибутковий бізнес на Amazon. Це інвестиція в свій творчий потенціал і можливість поділитися своїми історіями та знаннями зі світовою аудиторією.

Отзывы о компании     Формула книжкового бізнесу відгуки Всего отзывов: 3

2024-02-15 19:48 Аноним, г. Киев
Пройшовши цей курс, я відчуваю себе набагато впевненішим у своїх здібностях як автора. Особливу подяку хочу висловити Олегу та Миколі за їх невтомну роботу, цінні поради та натхнення, яке вони давали на кожному кроці.
2023-12-21 12:52 Аноним, г. Киев
Благодаря 'Формуле книжкового бізнесу', улучшил продажи на Amazon и заработал более $2, 500 за квартал.
претензий нет, все супер
2023-12-18 12:26 Аноним, г. Киев
Завершив курс 'Формула книжного бизнеса', я просто в восторге. Взаимодействие в чате с менторами и другими участниками было невероятным. Обмен опытом и идеями, особенно на тему продажи книг через Амазон, дал мне много новых знаний и вдохновения. Эта динамичная обстановка в чате сделала весь процесс обучения особенно ценным и насыщенным.
нет