Другие названия: KAPI GROUP - Професійна Рекрутингово - Маркетингова Агенція
Сфера деятельности:  Услуги: Маркетинг, реклама
Сайт:  kapigroupukr.com
Эл. почта: support@kapigroupukr.com

Описание деятельности:  Ми – компанія, яка допомагає вашому бізнесу заробляти гроші в онлайн-світі. Наша команда експертів в цифровому маркетингу знає все про SEO, SMM, контент-маркетинг, email-маркетинг та багато інших інструментів. Ми працюємо з різними компаніями у різних галузях, допомагаючи їм покращити свою онлайн-впізнаваність та привернути більше клієнтів.

Отзывы о компании     KAPI GROUP Всего отзывов: 2

2023-09-06 16:47 АНДРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ, г. Киев
Задоволений відвертою комунікацією та орієнтацією на кінцевий результат. Робочий процес якісно організований, ми своєчасно отримуємо звіти та інформацію про виконану роботу. Kapi Group вирішують проблеми, і не нав'язую зайвих послуг, що велика рідкість у сфері B2B. Дякуємо команді проєкту за ефективну роботу. Результати відчули вже з перших місяців співпраці
Немає
2023-08-08 17:17 К****а, г. Киев
Задоволені як результатом так і самим процессом співпраці. Всі задачі, комунікація та звіти були цілком прозорими, зрозумілими. Задоволені професійним рівнем технічних спеціалістів і менеджера проекту. Хотіла б підкреслити високу якість комунікації та дотримання всіх строків і домовленостей в рамках проекту.
Не виявили