Сайт:  agent.insurs.online
Эл. почта: agent@insurs.online
Телефоны: 38 (067) 497-11-33

Описание деятельности:  Знайти місце продажу туристичних страховок використанням сервісу Insurs Online тепер максимально просто. Для отримання можливості інтеграції через АРІ на нашому сервісі, користувачу потрібно всього один раз налаштувати відправку запитів та обробку вхідних. Вам не треба більше підписувати агентські угоди з кількома страховиками. Просте знайомство з нашим сервісом і вам доступні продукти лідируючих страхових компаній. Вас цікавить страховка на авто або інші види страхування в Україні? Тоді обирайте послуги компанії Insurs Online та оформляйте страховий поліс для будь-якого виду страхування. Сервіс Insurs Online надає професійну допомогу у пошуку страховки на візу. Наш сервіс регулярно вдосконалюється, щоб кожен клієнт міг користуватися лише послугами максимальної якості. Наш проект агрегатора страхових послуг розширеного циклу надає реальну можливість будь-кому бажаючому ознайомитися з пропозиціями кількох перевірених компаній, обрати оптимальне для себе за ціною та наповненню, оплатити і отримати договір в електронному вигляді. На нашому сервісі ви отримуєте можливості інтеграції через АРІ, що особливо актуально для суттєвих сервісів онлайн. Багато складних процесів в на нашому сервісі виконують не люди, а спеціалізовані програми, саме дякуючи цьому підібрані цінові пропозиції неодмінно вигідні.

Отзывы о компании     Insurs Online Всего отзывов: 1

2023-06-29 09:11 Аноним, г. Киев
Компания является одной из ведущих на рынке
Отрицательные стороны в компании - отсутствуют!