Другие названия: Українська Меблева Марка (Octo Via Group,Екопродукт Рітейл)
Сфера деятельности:  Торговля: Хозтовары, стройматериалы
Сайт:  umm.lviv.ua
Эл. почта: umm@ukr.net
Регионы работы: Львов
Телефоны: 096-904-84-94, 096-501-16-44

Описание деятельности:  Українська Меблева Марка реалізовує лише якісні матеріали, виготовлені на власному сучасному обладнанні досвідченими професіоналами. Кожен наш матеріал проходить декілька етапів перевірки якості і лише потім відправляється на склад або до клієнта. Працюючи не перший рік на ринку будівельних матеріалів, наша компанія може з впевненістю гарантувати своїм партнерам та покупцям, що весь матеріал буде якісним, доставлено в зазначений час та за конкурентною ціною.

Отзывы о компании     Украинская Мебельная Марка Всего отзывов: 1

2021-01-24 17:03 Андрій, г. Львов
Украинская Мебельная Марка (Octo Via Group, Екопродукт Рітейл) вакансии, отзывы, работа Львов, Киев
Не майте з ними справ, компанія дуже не порядка! Не виплачують зарплату, якимось маленькими частинами, затримують. В кращому випадку вам виплатять декілька тисяч без пояснень. Офіційного працевлаштування не має. Не вірте обіцянкам- абсолютно все брехня. Постійна відсутність грошей, товару та розуміння, як взагалі працювати. Продукція неякісна, ціни вище ринкових. УММ не виробники, а справжні перекупи. Постійно шукають людей, так як в них рідко хто затримується .