Другие названия: Адвокат Куц Игорь Валерьевич Кузнецовск Вараш
Сайт:  cityfuture.org.ua
Эл. почта: office@cityfuture.org.ua
Регионы работы: Киев, Луцк, Ровно
Телефоны: 096 542 8686, 0965428686, 096 542-86-86, (096) 542 86 86

Описание деятельности:  Адвокат № Свідоцтва: 626 Дата: 14.08.2008 Депутат, в.о. мера міста Кузнецовськ / Вараш ГО Місто Майбутнього засновник / учредитель ОО Город Будущего kiv-rada@ukr.net

Отзывы о компании     Адвокат Куц Ігор Валерійович Кузнецовськ Вараш Всего отзывов: 8

Фильтр по региону: Все Киев Луцк Ровно

2017-04-19 23:25 Народный Контроль, г. Киев
Хорошо что есть такие сервисы, а то они подчищают все на кузнецовских порталах.
Собирайте информацию на таких мразей как куц, рано или поздно мы будем их судить.
2017-02-13 15:07 клієнт Куцого, г. Киев
Ви що лохи адвоката поставили містом рулити і думали вівці цілі будуть? Справді такі наївні?
роль адвоката полягає в пердач хабарів суддям. Ви хоч раз чули що хтось з адвокатів блиснув ораторським майстерністю в суді і в чому то переконав суддю хабарника? Це клуб закритий такий по розведенню лохів, що б в нього потрапити треба заплатити спочатку. Якась елітарна гільдія де за зачиненими дверима за допомогою посередників виносять доленосні рішення. Дорвавшись до мерства куц вирішив діяти як адвокат і під фантиками від цукерок, каламутити прибуток для себе. За ідеями поліпшень за красивими…>>
2017-02-02 09:54 Кузнецовский Варашанин, г. Киев
Это у них такой бизнес до корыта дорваться, вы что всерьёз думали что они там рвут опу за принципиальные вопросы? Пока вы самоустранились, они напрягаются не по детски в битве за ресурсы. Напрягают всех кто с ними в доле и противоборствующие группы которые там собрались. Раз вам наплевать на то что с вами делают то такие вот типажи будут решать ваши судьбы.
Они доигрались в стартап под названием Вараш до того что цены на жильё поломали и сидят с умным видом, тип мы здесь не при чём, это как бы рыночная ситуация так сложилась. В такой ситуации для страны они решили сорвать банк на продаже жилья, только совсем недалёкий человек мог думать что кузнецовцы на столько богаты покупать новостройки. Им наплевать что ваши квартиры потеряли в цене на 30% для них главное что не смотря ни на что в карманы пошла прибыль. С умным видом держась за сердце под гимн…>>
2017-01-28 14:18 Дмитро Хвилько, г. Луцк
Не обнаружено позитива, позитив будет когда он и те кто его поставил и прикрывает, ответят за всё что творили в городе и не только.
Думаю он только испонитель удачно подошедший на роль во мера и не только. Он услужливо исполняет то что ему скажут и ни чего не решает сам, на самом деле хозяева города совсем другие люди а это просто шестерка без принципов, удачно подошедшая на роль. Ни совести ни принципов нет у этого тела а те кто его избрал видимо сами не блещут моральными качествами. Обычного человека давно бы затаскали по судам и забили только за попытку приватизации мамыного магазина или передачу взяток судьям. Он…>>
2017-01-20 15:08 Не скажу, г. Ровно
Була у нього на консультації. Пообіцяв виграти справу, такий весь впевнений і переконує що нема за що хвилюватися, все вирішують факти що правда на вашому боці.
В реалі не все так реально виявилося. Він сказав що треба грошей Незнамовой занести. Дала гроші і вони напевно відповідача теж доїли в цей час, суд несподівано виніс нейтральне рішення яке мене не влаштовувало. Я так зрозуміла це у них такий бізнес - двох дурнів беруть і тягнуть з них гроші а потім умивають руки. Найбільшою зухвалістю було перед самим слуханням справи, дати мені розписатися в договорі про закінчення надання юридичних послуг, коли я була в стані стресу. Рішення по справі приймалося…>>
2017-01-17 00:06 Аноним, г. Киев
Дуже договорнякова людина, файно с ним спiвпрацювали. Всi вопроси розрулив, знае кому лизнути кому занести папiрець.
Одного разу грошi взяв i тут його зняли з посади во мера. А так взагалi то холоп не поганий. "Руководить, это значит не мешать хорошим людям работать" - це про нього. Як дебили його мэрство пiдтримали, невiдомо але такого позору вараш ще нiколи не бачiв. Лошари, думайте не жопой а головой!
2016-12-25 22:31 Варашанець, г. Киев
Договорняковий хлопець, шо ви гоните.
Не дiлиться тим що накрав! Лжец и совершенно безсовестный, алчный человек!
2016-12-25 01:59 Дмитро, г. Киев
На вигляд представницький офісний полупокер, вміє переконати в перспективах справи що 100% вдасться виграти. Нахабно бреше не знаючи суті речей обіцяючи удачу і втягуючи людини в судову тяжбу.
Бере гроші на підготовку справи, починає посилати клієнта бігати самостійно по інстанціях. Приходиш з ним до суду, був чи не з'явився відповідач, він все одно вимагає гроші начебто слухання відбулося. І так і тягнеться час разом з вашими грошима. То раптом дзвонить мовляв сьогодні дістань грошей треба дати на верх і тоді справа виграємо 1000%.