Сфера деятельности:  Торговля: Подарки, игрушки
Сайт:  smarttoys.com.ua
Регионы работы: Ровно, Киев
Телефоны: 067-398-46-17, 066-210-75-69, 097-764-66-25

Описание деятельности:  Гуртовий і роздрібний продаж іграшок, книг, канцтоварів

Отзывы о компании     Розумна іграшка Всего отзывов: 70

Фильтр по региону: Все Ровно Киев

2023-02-24 13:22 Аноним, г. Ровно
Суцільний жах а не компанія! Більше нічого сказати.
2022-11-14 18:20 Аноним, г. Киев
Для тих хто хоче тут працювати , знайте заробітну плату якщо звільнитеся не отримаєте , це 100% . Вчасно теж не отримаєте якщо і будете працювати. Це кажу вам на майбутнє.
2022-10-19 20:03 Аноним, г. Ровно
Таких сторін тут не існує!
Жах, суцільний жах! За весь мій досвід роботи, це найгірше, що я бачила. Говорять одне, робиться інше, поваги як до працівника немає, умови роботи нікудишні. Ніколи не йдіть сюди працювати. Збнрежіть собі нерви.
2022-03-09 13:08 Аноним, г. Киев
Працював на Смарт Тойс довгий час.Умови праці хороші, зп хороша, видають аванси! Хто хоче розвиватися, тому завжди допоможуть та підтримають. Рекомендую! ! !
2022-02-18 17:28 оператор, г. Ровно
Однозначно рекомендую Смарт Тойс! Умови праці хороші, зп хороша, видають аванси! Хто хоче розвиватися тому завжди допоможуть та підтримають.( кар’єрний ріст є)) Стосовно колективу, в основному колеги молоді та енергійні) сумно не буде;)
2022-02-17 18:34 Менеджер, г. Ровно
Дуже подобається працювати в цій компанії. Колектив дійсно молодий і завдяки цьому є стимул розвиватись і не стояти на місці.Кар’єрний ріст також постійно присутній в компанії.Хто хоче розвиватись і рости, тому все вдається.HR-менеджер завжди привітна, позитивна, професіонал свого діла і завжди готова простягнути руку допомоги!
Як і на кожній роботі вони є, але не такі важливі, щоб про них писати
2022-02-17 12:38 М****а С**о, г. Ровно
Дуже рідко пишу відгуки, але в даний момент не втримався прочитавши ці помиї, якими поливають фірму і її дироктора Марину Миколаївну. Відразу видно, що "цей зливний бочок" проплачений! І коли читаємо "далі буде..." - хтось відробляє свій аванс. Все просто - комусь заважає процвітати "Смарт Тойс", а так як в чесній конкуренції завоювати ринок слабо, то вдаються до брудних технологій.Працюю на "Смарт Тойс" майже 3 роки. Для Рівного достойна зарплата, яка виплачується. Можна заробити хороші гроші,…>>
2022-02-16 18:59 Анонім, г. Киев
Працювала в цій компанії з великим задоволенням. Драйвовий, цікавий та дружній колектив, лояльне керівництво та хороші умови праці. За більш ніж 2 роки роботи затримки із виплатою заробітної плати ніразу не було. Рівень зп також на рівні. Є кар’єрний ріст. Однозначно рекомендую компанію Смарт Тойс як хорошого роботодавця.
Відсутні
2022-02-16 14:04 Л***й, г. Киев
Нет
Господа, полегче. Вы проблему не забалтывайте. Как говорил один мелкий криминальный авторитет из Луганска, с которым Марина встречалась с 14 лет при его 40+ "не переводите стрелы"! Речь не о плохих танцорах, школах жизни и ленивых сотрудниках, а о том, что вы кидаете людей, не выплачивая им зарплату! Вы не платите людям месяцами, затем придумываете несуществующие списания и кидаете подачку в виде копеек на "отвали"! Вот в чём дело! И пока вы не прекратите(а вы не прекратите), здесь люди…>>
2022-02-16 11:27 Аноним, г. Ровно
Де б ми не працювали - це завжди не легко, якщо відповідально ставишся до своїх робочих обов'язків. Тому, що хочу сказати, ніхто нікого насильно не тримає, не подобається, будь ласка, шукай щось краще і достойніше. Замість того щоб виливати весь цей бруд- займись пошуком свого кращого, позитивного робочого місця.