Сфера деятельности:  Услуги: Маркетинг, реклама
Сайт:  noksfishes.info
Эл. почта: sale@noksfishes.kiev.ua
Телефоны: (+38044) 338-86-64

Описание деятельности:  Компанія NOKS FISHES є найпотужнішою на ринку, працює з 2005 року в царині масової інформації і пропонує технології та послуги щодо збору, систематизації та аналізу інформаційних та рекламних проявів, а також проведення репутаційних досліджень. Здатність втілювати інновації та глибоке розуміння потреб клієнтів дозволяють NOKS FISHES зберігати провідну роль на ринку та розвивати свій сектор ринку в напрямку європейських стандартів. Технічна підтримка NOKS FISHES працює цілодобово, близько 80 співробітників працюють у центральному офісі в Києві.

Отзывы о компании     НОКС ФІШЕС Всего отзывов: 1

2016-09-09 17:00 MonitorMaster, г. Киев
Маю досвід співпраці з усіма провідними компаніями в галузі медіааналізу. Усі - як церковні миші. Коли питаєш у керівників про підвищення зарплатні, відповідають «не зараз», бо клієнти платять копійки за їх роботу, конкуренція, бла-бла-бла. Це так у всіх, повторюю, зарплатню виплачують з затримками скрізь. Жодна з компаній не надає ніяких соцпакетів. До речі, NOKS FISHES вирізнилася тим, що запропонувала офіційне працевлаштування мені ОДРАЗУ. Тому працюю тут
Не указаны