Страна: Украина

Просмотры:  291

Расскажите своим друзьям:
Отзывы о компании     « LabITeam »Всего отзывов: 4

2016-09-27 15:46 Автор: Cережа Сторожук, г. Киев
По условиям всё ок. Адекватные люди там работают. Офис норм, возле метро. Есть вариант подтянуть английский, препод приходит.
Негатива нет. Просто хотел работать по удаленке. Я программист. Сказали, что нужен в офисе. Номер мой оставили, сказали что позвонят если что.
2016-09-23 10:44 Автор: Марія, г. Киев
Працювала в компанії LabITeam більше, ніж пів року. Звільнилась у зв'язку з відїздом за кордон. Колектив просто супер - молоді, активні, професійні люди. Дуже дружня атмосфера в офісі. З актуальних на будь-які роботі плюсів - це вчасна виплата зп. Компанія готова оплатити курси.
Компанія знаходиться у центрі, біля метро. Але, так як я жила за містом - мені було дуже довго добиратись.(
2016-09-08 15:00 Автор: Oleg, г. Киев
Працював в компанії Lab i team за конрактом декілька місяців на початку року 2014 року по фаху Web розробника. Можу сказати що в компанії працюють досить енергійні люди с досвідом в IT сфері. Приклав багато зусиль для розвитку компаніі, в свою чергу мав змогу навчитися новому, та відвідувати різноманітні заходи за моею професією за рахунок компанії. В цілому задоволений у спів праці з Lam i team
2016-09-08 14:59 Автор: Oleg, г. Киев
Працював в компанії Online Solutions за конрактом декілька місяців на початку року 2014 року по фаху Web розробника. Можу сказати що в компанії працюють досить енергійні люди с досвідом в IT сфері. Приклав багато зусиль для розвитку компаніі, в свою чергу мав змогу навчитися новому, та відвідувати різноманітні заходи за моею професією за рахунок компанії. В цілому задоволений у спів праці з Lam i team
Реклама