Другие названия:: ТОВ Хекса
Регионы работы: Киев

Описание деятельности:  Разработка и поддержка онлайн проектов, а также предоставление услуг копирайтинга, рекламы, дизайна и программирования украинским и иностранным клиентам.

Отзывы о компании     « Хекса »Всего отзывов: 2

2016-05-15 18:53 Автор: Yuli, г. Киев
Не заметила ни одного аспекта, который мог бы дискредитировать менеджеров или компанию, в целом. Своевременная выплата ЗП, официальное оформление, комфортный офис и, пожалуй, самое важное, что тебя ценят, как сотрудника.
Довольно высокий темп работы.
2016-04-15 14:59 Автор: Kate, г. Киев
Моя думка буде, мабуть, досить суб"єктивна (очевидно :D), але щоб там не було, роботі в Хекса я завжди була рада. Причин до цього достатньо - люди, які працюють тут, умови работи (як в плані вимог, так і в плані обстановки в офісі), розвиток компанії. Я дуже вдячна нашому начальству. Хекса - той приклад, коли працівник може розраховувати на підтримку в необхідний момент, але в той же час субординація (скажемо так =))) не порушується, у всіх…>>
Негативного нічого не могу відмітити ... Скоріш не негатив, а так, річ, до якої треба звикнути - постійне збільшення штату, справді просто не встигаєшь прослідковувати за всім, запам'ятати всіх і тому боюсь що новеньким може бути некомфортно у плані того, як познайомитись з іншими та просто запам'ятати всіх. А так все супер!