Другие названия: ооо Контролинг-сервис
Сфера деятельности:  Услуги: Охрана

Регионы работы: Киев, Александрия, Винница, Вознесенск, Николаев, Новая Каховка, Первомайск, Черкассы, Коростень, Ирпень

Описание деятельности:  занимаются охранной деятельностью!филиалы в г.николаеве,кировограде и киеве!

Отзывы о компании     чп Соб-статус Всего отзывов: 4

2019-09-14 17:55 ОХОРОННИК, г. Киев
Мене звати Ігор, я писав, що такі, як ВИ АЛКАШИКИ кругом напрацюєте, вся річ не у фірмі по наданню охоронних послуг, а у таких людях як Ви. ЗАДУМАЙТЕСЬ! Скільки разів Вас гнали, як псів, з інших робіт де Ви працювали і замітьте за НЕТВЕРЕЗИЙ СТАН НА РОБОЧОМУ МІСЦІ, понапиваїтеся до УСЕРІ, потім з Вас сміються люди, цього чомусь Ви невизнаєте, але жодний АЛКОГОЛІК невизнає, що Він Алкаш, нормальні люди працюють до цього часу, а керівник ЗЕРНЮК О.С. людина з великоі літери, яка завжди…>>
2019-09-14 17:08 ОХОРОННИК, г. Киев
Суперова компанія, той хто пише всяку маячню, що погано працювати повний придурок. Керівництво за 10-ти бальною оцінкою, оцінка 10 балів-супер, пити треба меньше АЛКАШИКИ на роботі і все буде добре, запомніть одне, такі ВИ ПРАЦІВНИКИ, Я працюю і все добре і не треба поливати брудом цю компанію, я працював в м.Ірпінь, м.Обухів, смт.Бородянка все добре, просто такі як, Ви працівники пишуть маячню, щоб інші велися на Ваш відгук. Я РЕКОМЕНДУЮ ЦЮ ОХОРОННУ ФІРМУ
2018-04-02 23:27 Юрий, г. Киев
Нет хороших отзовов
Сплошной обман, все положительные отзовы написаны одним человеком, по укозанию Зернюка А.С. доплата за вранье 2000 грн. Фирма не платит зарплату.
2016-01-27 11:39 Виктор Коробут, г. Киев
Работал 2 с лишним месяца. Достойные условия работы. Зар. плата выплачивается вовремя. Работать понравилось.
Работа есть работа