Сфера деятельности:  Услуги
Сайт:  ratiopharm.ua

Описание деятельности:  Крім штаб-квартири у Німеччині, компанія представлена у 24 країнах світу. Препарати компанії ratiopharm можна придбати у 35 країнах. 1881 - заснування компанії "Adolf Merckle, Chemikalien en gros" в Aussig, Чехія, яка займалася продажем хімічних продуктів та фармацевтичної сировини. 1973 - заснування компанії "ratiopharm GmbH" в Blaubeuren, Німеччина - першого європейського виробника генеричних препаратів. Девіз того часу: "Генерики - ринкова економіка в охороні здоровя". 1984 - розширення ratiopharm та перенесення штаб-квартири до Ulm, Німеччина 1988 - відкриття перших іноземних філій у Люксембурзі, Іспанії та Португалії 1996 - відкриття представництва у Китаї, першого за межами Європи 1999 - створення "ratiopharm International GmbH" 2000 - придбання канадської компанії Technilab Pharma 2000 - заснування BioGeneriX AG, компанії, що спеціалізується на розробці біотехнологій 2004 - придбання голландської компанії Magnafarma

Отзывы о компании     Ratiopharm Всего отзывов: 3

2010-11-10 11:11 Аноним, г. Киев
ВСЕ НЕТ РАТИОФАРМ ! ! ! Купили ! КОМПАНИЯ ТЕВА Это полный абзац ! ! ! ! Кидалово! на каждом шагу ! Не идите в ТЕВУ ! ГНИЛОЙ КОЛЛЕКТИВ ! РУКОВОДСТВО СПЛОШНЫЕ САМОДУРЫ!
2008-11-01 11:09 Аноним, г. Киев
Я же со своей точки зрения скажу, что работать становится все труднее - производство некоторых препаратов перевели в Индию. И сами понимаете, что продать теперь их стало куда сложнее...
2008-10-21 13:26 Аноним, г. Киев
Знаю несколько их представителей. Катаются у них там на шкодах и фольцах гольф.Сами ребята очень хорошие специалисты своего дела! Работают давно - так понимаю значит устраивает место.