Сфера деятельности:  Производство и поставка: Сельское хозяйство и рыболовство

Регионы работы: Киев, Ковель

Отзывы о компании     Агрофирма "Весна-2011" Всего отзывов: 3

Фильтр по региону: Все Киев Ковель

2020-10-23 13:12 Аноним, г. Ковель
Цього року вперше приїхав працювати в таку сферу діяльності. Чесно кажужи перші дні було тяжкувато, але коли я щось не розумів мені завжди на поміч приходив агроном або бригадир поля. Пропрацювавши тиждень, я вже був один із лідерів по збиранню ягід. Весь адмін персонал завжди привітний, якщо виникають якісь питання завжди допоможуть і порадять як буде краще. Що стосовно заробітньої плати то все відкрито, просто підходиш до бухгалтера говориш своє прізвище і вонаа показує скільки і в який…>>
2020-03-12 12:33 Аноним, г. Киев
Працюю на фірмі вже два роки і планую їхати на наступний сезон, персонал доброзичливий має підхід до кожної людини, завжди вже пояснить і розкаже що до чого, кожного дня приїжджає бухгалтер і показує скільки ви заробилим попередньо, є всі умови для проживання, мабуть найкраща фірма де я працювала
Що до поганого, то це кухня годують там і справді не дуже смачно, кухар Світлана грубо спілкується з людьми, а якщо трохи (запізнився по стану здоров'я чи тебе затримали на роботі), то може взаглі не дати їсти, і ще одне, це продавець в магазині який кожен вечір була випивша і не коректно поводила себе з людьми.
2015-06-08 03:00 Аноним, г. Киев

Добрый день. Хочу поделится небольшим, но все же опытом работы в агрофирме "Весна-2011". Девушки и парни ни в коем разе не рекомендую Вам идти на эту кантору работать. Попав сюда вы не только не будете получать зп, но и еще узнаете о себе очень многое в матерной форме от директора. Рабочих за людей не считает, к своим собакам лучше относится чем к людям. Зп не платит. Короче полный ад. Так что хорошо подумайте прежде чем пойти на любую из должностей.