Сфера деятельности:  Услуги: Маркетинг, реклама

Расскажите своим друзьям:
Отзывы о компании     « Аналітичне агенство NAYKA »Всего отзывов: 2

Фильтр по региону: Все Киев Львов

2016-03-28 16:54 Никнейм: Аноним, г. Киев
За фактом неправдивого повідомлення про кримінальне правопорушення невідомою особою у ВМІ, що порушило права та інтереси гр. Зоряни Бурик, що відбулося у формі завідомо неправдивого повідомлення про злочин, було внесено відомості в Єдиний реєстр досудових розслідувань №12016140080000490, за ознаками кримінального правопорушення, що вчинене невідомою особою проти вказаної особи та передбачене ч. І. ст. 383 Кримінального Кодексу України.
Даний злочин також пов’язаний із порушенням, що наносять шкоду честі та гідності вказаної особи, по завершенню розслідування, справа буде розглядатись у суді.
2015-11-07 03:00 Никнейм: Аноним, г. Львов

Хочу розповісти про недобросовісного роботодавця. Агенція Nayka (Львів, пл.Римлянина, 1. офіс №3 на третьому поверсі, сайт nayka.in.ua) займається тим, що набирає людей на роботу офіс-менеджерами, перекладачами, копірайтерами, а потім банально не платить гроші за виконану роботу. Спочатку вам пропонують випробувальний термін (місяць часу), за який обіцяють платити 3-4 тис грн.

Ви виконуєте роботу, критичних зауважень до вас немає. Тільки власниця агенції Зоряна Бурик може вносити корективи у завдання, яке вам потрібно виконати. Коли ж ви нарешті виконуєте свою роботу (напишите статтю, есе, чи зробите переклад) - вона каже що не задоволена вашим рівнем виконання і не хочу продовжувати співпрацю. При тому, що виконану роботу вона вже встигла успішно продати замовникам. Виплачувати…>>

Реклама