Другие названия: Михайло Хомич відгуки
Сфера деятельности:  Услуги: Образование, тренинги
Сайт:  instagram.com
Эл. почта: info_khomych@eduverse.com.ua
Телефоны: +380957320205

Описание деятельности:  Михайло Хомич - бізнесмен із більш ніж п'ятирічний досвід у сфері товарного бізнесу, і його характер характеризується доброзичливістю та відкритістю.

Отзывы о компании     Михайло Хомич відгуки Всего отзывов: 15

2024-02-19 15:33 Аноним, г. Киев
Пройшов курс від Михайла Хомича і загалом залишився дуже задоволений. Була невелика проблема з доступом до деяких матеріалів на початку, але команда швидко вирішила це питання. Знання, отримані на курсі, виявилися надзвичайно корисними для мого бізнесу.Загалом я залишився задоволений, дякую.
2023-11-10 18:14 М***а, г. Киев
Після проходження курсів у Михайла Хомича я була вражена деталізацією матеріалу. Особливо мені сподобався модуль про постачальників: як їх шукати, як вести переговори і укладати вигідні контракти. Ці знання мені знадобилися відразу, і я змогла знайти надійного постачальника на вигідніших умовах.
Було дуже цікаво
2023-11-09 12:20 Аноним, г. Киев
Кратко: курсы от Хомича — это бомба! Разбор реальных кейсов, глубокое погружение в тему и, самое главное, применимые знания. 10/10
нет
2023-10-04 12:25 Аноним, г. Киев
Довгий час додатковим заробітком у мене був "перекуп". Я шукала гарні дитячі речі по секондах, а потім перепродавала на дошках об'яв. Я ніколи не думала продажі робити як основний вид заробітку. Завдяки вебінару від Михайла Хомича мені відкрились перспективи, котрі раніше я ніколи не помічала. Я планую відкрити офлайн магазин дитячого одягу у своєму містечку, це не те про що розказує в вебінарі Михайло, але він вміє надихати та за це я йому вдячна.
нет
2023-10-04 11:41 Аноним, г. Киев
Профессионализм Доброжелательность Честность и надежность Стремление к росту Общественная активность Вдохновение для других
не нашел