Другие названия: Михайло Хомич відгуки
Сфера деятельности:  Услуги: Образование, тренинги
Сайт:  instagram.com
Эл. почта: info_khomych@eduverse.com.ua
Телефоны: +380957320205

Описание деятельности:  Михайло Хомич - бізнесмен із більш ніж п'ятирічний досвід у сфері товарного бізнесу, і його характер характеризується доброзичливістю та відкритістю.

Отзывы о компании     Михайло Хомич відгуки Всего отзывов: 14

2024-04-11 11:39 Аноним, г. Киев
Прошел курс Михаила Хомича и остался очень доволен. Все объясняет доступно, много практики и реальных советов. Спасибо большое!
2024-04-09 11:42 Аноним, г. Киев
Отримав відповіді на всі запитання. Відмінний курс для новачків і не тільки
2024-04-08 11:11 Аноним, г. Киев
Раджу курс усім, хто шукає практичні знання в товарному бізнесі.
2024-04-05 11:31 Аноним, г. Киев
Мушу визнати цей курс мені дуже сподобався. Інфа, структура, темп навчання, ментори, все було на висоті. Дякую Мішо
2024-04-02 10:47 Аноним, г. Киев
Миха дает реальные инструменты для успеха. Очень благодарен!
2024-04-01 12:14 Аноним, г. Киев
Проходя курс у Михаила, я отлично понял механизмы рынка. Миша Хомич – настоящий профессионал, который делится не только теорией, но и личным опытом. Это бесценно. Спасибо за новые возможности!
2024-02-27 11:32 Аноним, г. Киев
Завдяки Михайлу Хомичу я почав бачити товарний бізнес абсолютно по-новому.
2024-02-26 11:26 Аноним, г. Киев
Після курсу мої продажі пішли вгору. Велике спасибі Михайлу!
2024-02-23 17:54 Аноним, г. Киев
Сподобалась атмосфера в чаті курсу від Міші. Тут завжди можна знайти відповіді на будь-які питання або просто обмінятися досвідом з однодумцями. Можливість спілкуватися безпосередньо з Михайлом та іншими менторами - це неймовірний бонус!
2024-02-19 15:33 Аноним, г. Киев
Пройшов курс від Михайла Хомича і загалом залишився дуже задоволений. Була невелика проблема з доступом до деяких матеріалів на початку, але команда швидко вирішила це питання. Знання, отримані на курсі, виявилися надзвичайно корисними для мого бізнесу.Загалом я залишився задоволений, дякую.