Отзыв о компании Украинский Бизнес Консалтинг
Добавлен: 22:45 01.10.2009
Сфера деятельности:  Услуги
Сайт:  ubc.as
Регионы работы: Львов

Описание деятельности:  Компания Украинский Бизнес Консалтинг (Украинский Бизнес Консалтинг) - предоставляет широкий спектр услуг, среди которых: юридические; финансовые; управленческие; переводческие услуги; услуги таможенного декларирования; рекрутинговые услуги; услуги в сфере недвижимости; уроки английского и немецкого языка; тренинги; семинары. Мы работаем быстро и оперативно, для того чтобы обеспечить нашим клиентам сервис наивысшего уровня.

Дата начала работы: Октябрь 2009
Дата увольнения:

Отзыв о компании

Доброго дня усім! Працюю на ПП "Український Бізнес Консалтинг" з моменту його заснування. Що можу сказати - підприємство відповідає високим ЄВРОПЕЙСЬКИМ стандартам і що стосується обслуговування клієнтів і у внутрішній своїй структурі. Підприємство практикує безкоштовне харчування для своїх працівників, виключно офіційне працевлаштування та офіційну заробітну плату працівникам, робочий графік є досить зручним (з 9.00 до 17.00). Керівництво завжди вирізнялось надзвичайно лояльним ставленням та розумінням до працівників, особливо до тих, в кого є діти. Про якість обслуговування клієнтів на мою думку варто питати у компаній, з якими ми працювали. Ніколи, підкреслюю - ніколи, не обіцяли клієнту виконати роботу, якщо знаємо, що вконати її не можемо.Мені прикро, що люди, яким не вдалося втілити в життя свої особисті амбіції на цьому підприємстві, зараз виливають цей необгрунтований та неправдивий бруд на підприємство. Зайвий раз переконуюсь, що потрібно запровадити "український" стиль управління та ставлення до підлеглих і мабуть тоді ніяких скарг та невдоволень не виникатиме :)А "непорядними" я б не поспішала нікого називати, оскільки за весь час роботи лицемірства та непорядності від "порядних" працівників ми надивились достатньо!Успіхів усім!