Отзыв о компании ТД Вассма
Добавлен: 19:25 01.10.2009
Сфера деятельности:  Услуги
Сайт:  vassma.com.ua

Описание деятельности:  Компанія "Вассма" існує на ринку України з 1992 року. Починаючи з грудня 2005 року, з приходом нових власників, крім науково-виробничої фірми, був створений Торговий Дім "Вассма". Група компаній "Вассма" - це потужний національний агрохімічний холдинг, в склад якого входять дві основні компанії: Торговий дім "Вассма" та Науково - виробнича фірма "Вассма". Наша мета - не тільки забезпечувати клієнтів/партнерів найповнішим асортиментом різноманітних товарів, але і сприяти їх професійному розвитку, здійснювати активну та широку рекламну підтримку, надавати допомогу в просуванні товарів на ринку України і кваліфіковані консультації по різноманітним питанням. Торговий Дім "Вассма" - являє собою спеціалізовану національну дистрибюторську компанію. Основна сфера діяльності - дистрибуція засобів захисту рослин в дрібній та професійній упаковці, стимуляторів росту рослин, насіння, добрив по всій території України. Основні переваги співпраці з нами: - Забезпечення найповнішим асортиментом високоякісних засобів захисту рослин, добрив, регуляторів росту рослин та насіння с/г культур; - Широкий асортимент упаковки пестицидів (для крупнотоварних сільськогосподарських підприємств, власників присадибних ділянок, дачників, фермерських господарств); - Широкий асортимент пакетованого насіння овочевих, пряних та квіткових культур власного виробництва; - Широкий спектр ексклюзивних товарів та продуктів; - Власне виробництво дрібної фасовки засобів захисту рослин; - Потужна національна дистрибюторська мережа та франчайзингова мережа спеціалізованих магазинів (понад 200); - Супроводження продаж висококваліфікованою командою менеджерів, які представлені в кожному регіоні України; - Рекламна підтримка регіональних дилерів; - Індивідуальний підхід до кожного клієнту, гнучка система

Дата начала работы: Октябрь 2009
Дата увольнения:

Отзыв о компании

Согласен с последним отзывом! Компания "встала на ноги"!!! И моё мнение,что для этого постаралось нынешнее руководство. Наконец-то работает команда проффесионалов,которые борятся за репутацию компании на рынке.Хочу выделить Борисова С.А. ,работаю с ним уже 2 года и очень доволен,в хозяйстве дела пошли на лад! Ну а вообще ,молодцы,так держать!!!