Отзыв о компании Архетон Украина
Добавлен: 12:30 20.11.2008
Сфера деятельности:  Услуги
Сайт:  archeton.com.ua

Описание деятельности:  Проектна фірма АРХЕТОН була заснована у 1991 році архітектором Ричардом Чаплею, що в даний час є Головою Правління. Дванадцять років тому наш колектив нараховував лише кілька людей. Тепер наша фірма - це велике проектне бюро, у якому працює кілька десятків фахівців найкращого класу різних галузях. Крім власного проектного бюро з професійним колективом 20 архітекторів, ми маємо також галузеві майстерні і низку спеціалізованих відділів, які підтримують широкий обсяг діяльності фірми. У нашій роботі ми користуємося інтегрованою системою компютерного проектування, яка дозволяє підготувати повну технічну документацію, починаючи з вступної концепції, закінчуючи готовим робочим проектом. Ми маємо устаткування найвищого класу і програмне забезпечення, яке гарантує реалізацію реалістичних візуалізацій обєктів та анімацій. Проектна документація, що розроблюється в нашому проектному ателье, відповідає найкращим стандартам Європейського співтовариства. Проектна діяльність фірми АРХЕТОН охоплює односімейні будинки, багатосімейне житлове будівництво, комунальні будинки і містобудівельні проекти для інституціональних інвесторів. У нашій комерційній пропозиції нараховується більш ніж 800 готових проектів односімейних будинків. Співпрацюючи з фахівцями всіх галузей, ми виконуємо комплектну документацію, необхідну в інвестиційному процесі. Комплект нашої документації складається: з архітектурної і конструкційної частин, електричних і санітарних установок. У Польщі ми продаємо щорічно більше 10 000 проектів, а на сьогоднішній день наша фірма має 20% участі на польському ринку продажу готових проектів у сегменті односімейного будівництва. Дотепер нам довірили понад 70 тисяч інвесторів, які придбали наші архітектурні концепції. Це вплинуло на той факт, що фірма АРХЕТОН завоювала позицію лідера в області проектів для житлового будівництва. Крім бюро АРХЕТОН у Кракові, у нас є ще 5 відділів і проектних ательє в найбільших містах Пол

Дата начала работы: Ноябрь 2008
Дата увольнения:

Отзыв о компании

А еще у них очень красивые девушки