Отзыв о компании ЮФ Справедливость
Добавлен: 10:03 20.01.2009
Сфера деятельности:  Услуги
Сайт:  spravedlivist.in.ua

Описание деятельности:  ЧП "Юридическая фирма "Справедливость"" Фирма "Справедливость" создана в 2005 году. Мы объединяем молодых, перспективных выпускников самых престижных ВУЗов Украины, которые не останавливаются на достигнутом и постоянно повышают свой профессиональный и теоретический уровень.

Дата начала работы: Январь 2009
Дата увольнения:

Отзыв о компании

В юридичній фірмі Справедливість всі без винятку юристи компанії виступають у ролі наставників, порадників клієнтів, досконало знаючи теоретичний матеріал, ми зароджуємо нову (для бізнесу Української держави ) форму співпраці, підходячи до будь-яких проблемних питань комплексно, тобто перш ніж готувати позовну заяву про стягнення боргу, пробуємо вирішити це досудово-мирним шляхом, допомагаючи сторонам спору розібратися у причині проблеми, а вже потім вдаємося до кардинальних методів уникаючи проблем майбутнього виконання рішення суду. Хотілося б відзначити вагомий внесок у розвиток фірми - керівника приватного підприємства Зенкіна Дмитра Олександровича, який, не дивлячись на свій молодий вік, вже здобув неабияке визнання серед колег, контрагентів та клієнтів .Він може пишатися тим, що вже багато підприємств різних форм власності, в тому числі юридичні фірми, використовують розробки документів, створені ним особисто.З повагою,Світлана Приймак.