Отзыв о компании Надежда
Добавлен: 20:10 09.11.2008
Сфера деятельности:  Услуги
Сайт:  centernadiya.org.ua

Описание деятельности:  Впевненість у безпеці бізнесу mdash; один з найважливіших елементів успіху компаній. Можливості державних правоохоронних органів в даному напрямку дуже обмежені й здійснення заходів по правовій допомозі та підтримці осіб та підприємств держава фактично залишила їм самим. Наша компанія створена 08.09.2000р. в результаті синтезу динамічної кваліфікованої команди професіоналів, в минулому працівників різних силових структур, правоохоронних і державних органів та нагальної потреби на ринку доброякісних юридичних послуг. Різні ситуації підстерігають нас на кожному кроці, а тому наше здоровя, життя, власність та особисті інтереси в будь-який момент можуть бути під загрозою. Ми пропонуємо при вирішенні проблем і питань довіритись підтримці тих, хто дійсно може реально допомогти вирішити та має всі можливості взяти на себе зобовязання ndash; ми пропонуємо НАДІЙНУ ЮРИДИЧНУ ПІДТРИМКУ .

Дата начала работы: Ноябрь 2008
Дата увольнения:

Отзыв о компании

Адвокатская компания Надежда дала мне много позитивного опыта работы в приятном коллективе с хорошим начальником, а так же совершенствование моих профессиональных навыков.Но, к сожалению, небывает ничего идеального. Компания не только не может похвастаться высокими зарплатами. она не может даже похвастаться регулярностью и своевременностью даже мелких. При увольнении вообще вполне реален сценарий неполучения никакой зарплаты. Так что держите ухо востро с ними.