Отзыв о компании INFOOD

Регионы работы: Львов

Дата начала работы: Ноябрь 2015
Дата увольнения:

Отзыв о компании

Компанія InFood, загадковий керівник, який спочатку говорить ти працюєш, молодець, супер, клас, а потім придумує якусь невиконану задачу, яка була неозвучена і виганяє на вулицю з 1000 грн. на руках і це він робить просто, присилаючи повідомлення, цитую: Дякую за ту роботу, яку ти зробила. Скинь номер приватівської карти якщо у тебе є. Я надішлю оплату за тих два тижні стажування які були. Якщо немає, можу залишити гроші в якомусь з ресторанів. Виявляється, що ти не працюєш, а це було якесь стажування чи то випробувальий термін про які навіть не йшла мова. Коли намагаєшся розібратися то в тебе летять всі шишки бо ти ніхто!

Курєрів в цю компанію набирають по принципу а би був напівадекватний, видають поломаний велосипед, коли курєри починають робити керівникові зауваження, що щось поломане то він питає: Ти можеш це відремонтувати? Якщо можеш я вже тобі даю інструмент, іди ремонтуй., коли прозвучало зауваження, що немає чим кріпити піцу, керівник відповів: Зайди в господарський магазин і купи шнурки, вони недорогі. Або ж коли було сказано, що у велосипеді всі передачі місцями поміняні то керівник колосально відмазався фразою: То нічого, їхати можна.. Там навіть був, можливо ще є скутер, який їде максимум 20 км/год. Це такий робочий транспорт компанії, яка вважає себе №1. Коли один з курєрів попередив, що йде на іншу роботу то керівник почав возмущатись: Він не потягне бо він нічого не знає, ще буде проситись назад!, тобто він вважає, що якщо людина прийшла попрацювати курєром то це дибільчик, який повинен все життя крутити педалі і розвозити піцу.

Склалось враження, що це компанія зажраних мажорів, які на всьому економлять, а самі пантуються в соц. мережах своїми відпочинками за кордоном і всією існуючою технікою Apple, яку вони собі прикупили.