Отзыв о компании ОСЭ

Регионы работы: Ровно

Дата начала работы: Сентябрь 2015
Дата увольнения:

Отзыв о компании

Присвятив тiй компанii не мало часу. Колектив там на перший погляд дружнiй, а Бос простий та привiтний. Та все починалось досить цiкаво. Я прийшов до них влаштовуватись на вакансiю водiя, так як мав певний досвiд роботи, але менi запропонували спробуватиторгового представника з авто. Бос сказав що достойна оплата: в оголошеннi було вказано 3000грн, вiн менi запропонував 4500 + амортизацiя авто. Також запропонував спосатку подивитися на роботу. Сказав що група товару - канцелярiя та канцтовари. Наступного дня менi дали iнструктора, який повiдомив що ми iдемо продавати книги. Спочатку я навiть трохи злякався, але вирiшив хоча б подивитися. Мiй iнструктор так забив менi баки зарплатою, що я вирiшив спробувати себе у такiй роботи. Потрошки i я нiби влився в колектив... Усе видавалось на перший погляд досить пристойно, однак, як виявилось усе було не так солодко. Зарплата виявилась зовсiм не такою як обiцяли - був процент вiд реалiзацi + ми усi скидались на бензин + г/р був вказаний з 8 до 18, а насправдi ми приходили на 7-15, а йшли не ранiше 19-15. Я якщо ти ще й не зробив норму за день, то йди допрацьовуй ввечерi. Якщо подумати - що там тримаэ людей? ВОНИ ДУЖЕ ГАРНО РОЗПОВiДАЮТЬ ПРО ПЕРСПЕКТИВУ. i я теж на це повiвся. Дiйсно, люди ставали менеджерами, починали керувати фiлiалами, однак дуже швидко, зазвичай, така кар"эра закiнчувалась. Це заставляло задуматись, от я i наважився розпрощатися з такою роботою. Мене постiйно дратувало те, що там усе побудовано на брехнi. Вони засипають газети,iнтернет та стенди на вулицi оголошеннями з рiзними вакансiями, а на справдi мають лише одну, дурять стосовно з/п, графiку роботи... А найбридкiше те, що усiх хто не подiляэ такоi роботи, вони вважають нiкчемами, невдахами i тд. А якщо ти ранiше ув з ними, а потiм одумався - тебе обiллють такимбрудом, що см здивуэшся. Категорично не рекомендую дану компанiю для роботи. Адже це не компанiя успiшних (як вони кажуть), це компанiя егоiстичних самозакоханих БОСiВ, якi плювати хотiли на вас та вашi родини.