Отзыв о компании TIENS

Регионы работы: Львов

Дата начала работы: Июль 2014
Дата увольнения:

Отзыв о компании

"Tiensoptima"(Тяньші) у Львові,Україна офіс:м.Львів вул.Ів.Франка,14 офіс"Капітал" Це справжній "сєтєвий лохотрон". Заманіловка на слова "Пропонується робота на посаду...(Робота пропонується на різні посади і від різних людей або фірм/юридичних осіб/,таких як ПП,ТзОВ і т.інше) Реклама може бути в газетах,"на столбах",в Інтернеті. Спочатку пропонується співбесіда(в офісі "Капітал",вул.Ів.Франка,14);потім навчання (6 лекцій) Треба "втюхивати" чаї,бади,косметику Китайського виробництва "Tiens"(спочатку треба самому купити на 200-300у.о.)Сертифікаціїї на товари нема (скільки не просив показати) Ціни щонайменше втричі завишені в порівнянні з анологічною продукцією провідних фірм. Почув на лекціях: 1.навіть в Китаї робота "Tiens"(Тяньші)один час була заборонена; 2.після придбання і вживання якогось бада в матері клієнтки знайшли рак. (не знаю чи правда це) Фірма розширяє ринок збуту в Україні по областях.В своїх областях клієнти ("Лохи") закінчились, то переїзжають в ішнші обл.центри.Так у Львові працюють "спеціалісти" з Харкова, Києва,Одеси і так далі. Висновок: Якщо Ваше морально-етичне виховання дозволяє все це - це "Ваша робота"!!!